Domek zapomnienia

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poczytaj mi mamo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
dzieci, skrzatek
Wilczek

Był sobie raz polny skrzatek; oczka modre miał jak kwiatek...
Opowiada o polnym skrzatku, który pomagał mieszkańcom łąki. Pewnego dnia zmęczony troskami i problemami innych postanowił wybudować domek zapomnienia.
Zilustrowana przez Jerzego Flisaka.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

książek: 1990
Renax | 2013-08-01
Przeczytana: 31 lipca 2013

Moja ulubiona książeczka z wczesnego dzieciństwa!

Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

wspaniała, klimatyczna ciepła książeczka

Falka | 2013-05-20

Książeczka z dzieciństwa...Niestety przy przeprowadzkach gdzieś się zapodziała. Tym bardziej ucieszyłam się gdy znalazłam ją na aukcji i mogłam dołączyć do mojej biblioteczki. Pamiętam że chciałam mieszkać w takim małym domku zagubionym pośród trawy :)

Przepiękna bajka ze zbioru opowiadań i bajeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym autorstwa Lucyny Krzemienieckiej pt. "Cudowne okulary".

Kaha | 2014-09-19

Piękna, melancholijna bajka. Urocze ilustracje.
Idealna bajka - zasypiajka.

Basia_Pelc | 2013-04-08

Cudna, śliczna bajeczka mojego dzieciństwa, uwielbiam ją!

baska_k1 | 2010-11-25
Przeczytana: 10 września 2010

Piękna książka przypomina mi moje dzieciństwo.

Iranda | 2010-10-10
Przeczytana: 10 października 2010

Początek lat sześćdziesiątych, na dworze trzaskający mróz, lekcje po południu - gdy wracam do ciepłego domu jest już ciemno. I ten cudny wierszyk, którego nigdy nie zapomnę.
Teraz sama mieszkam w takim domku zapomnienia. Szukałam tego wierszyka od lat i nareszcie znalazłam. Oprawię go i powieszę na ścianie, żeby moi goście nie mieli wątpliwości, gdzie się znaleźli.

Kornelia | 2016-03-21
Przeczytana: 21 marca 2016