Best Friends

Okładka książki Best Friends Laurann Dohner
Okładka książki Best Friends
Laurann Dohner Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: New Species (tom 15) fantasy, science fiction
New Species (tom 15)
Best Friends
Kindle Edition
2019-12-17
2019-12-17

Niestety albo to już nie jest to co kiedyś albo mi się przejadł styl autorki.

Snow 2/10
Lash 5/10

Niestety albo to już nie jest to co kiedyś albo mi się przejadł styl autorki.

Snow 2/10
Lash 5/10

To chyba ostatnie spotkanie z Nowym Gatunkiem. I chyba dobrze bo mam wrażenie że sama autorka znudziła się już tą serią. Obie części nie zawierały nic nowego ani odkrywczego.

Bardziej do gustu przypadła mi historia Lasha, bo uwielbiam koty. Jednak nie podoba mi się, że jej większość działa się praktycznie w jednym miejscu i opisana była praktycznie jedna scena. W tym przydku historia Snowa była ciekawsza. Obie fajne, polecam jedną z ulubionych serii książek

Kolejny tom mojego ulubionego cyklu jest świetnym romansem paranormal. Spełnia wszystkie wymogi gatunku, jest lekki, zabawny, momentami dramatyczny, a także seksowny i gorący. To co, że schematyczny... przewidywalny...
Czytanie sprawiło mi przyjemność i to najważniejsze:)

Czytanie sprawiło mi przyjemność i to najważniejsze:)

Jak ja długo czekałam, żeby doczytać coś z mojej UKOCHANEJ serii NOWEGO GATUNKU od Pani Dohner <3
Tym razem dostajemy dwie historie w jednej książce.
Co je łączy?
Przyjaźń między bohaterkami - Mel i Mary, które razem były kelnerkami gdy zaatakowano przedstawicieli Nowego Gatunku w restauracji gdzie pracowały....
Część 1
Mel i Snow <3
Mel jest zafascynowana jednym konkretnym Nowym Gatunkiem od kiedy tylko pierwszy raz pojawił się w jej miejscu pracy. Czeka jednak na odpowiedni moment i marzy o nim. Gdy któregoś dnia odwiedzający NG zostają zaatakowani przez dwóch mężczyzn nie waha się i ratuje ich strzelając do agresorów! Sama zostaje ranna. Zabrana do Rezerwatu przez Snowa- uroczego psowatego, którego od dłuższego czasu obserwowała - zaczyna swoją bliską przygodę z nowym gatunkiem. Przeżywają też kilka przygód i powstrzymują faceta, który włamuje się do mieszkania Mel a potem Mary...
Mel i Snow ją cudną parą!!!
Część 2
Mary i Lash
Mary jest najlepszą przyjaciółką Mel i już w pierwszej części dowiadujemy się, że panicznie boi się zwierząt. Nieźle - szczególnie, że jej przyjaciółka wychodzi za jednego z nich za mąż. Na ślubie dochodzi do nieporozumienia, gdy Mary myśli, że jacyś NG ją ścigają. W ten sposób, próbując ukryć się w szybie wentylacyjnym wpada do jaskini lwa. DOSŁOWNIE!
Lash jest kotowatym, a dokładnie bliskim krewnym lwa. Gdy z przewodów wentylacyjnych do jego domu wpada człowiek jest zdziwiony. Szybko jednak decyduje, że chce tej małej, strachliwej kobiety dla siebie - jako partnerki. Uwodzi ją (wykorzystując to jak Mary się boi - co było dość zabawne). Ich relacja jest zabawna i przyjemna dla czytelnika!
Szczególnie podobała mi się zmiana jaka następuje w Mary. Z przerażonej młodej kobietki staje się waleczna i odważna w stosunku do Lasha - mimo tego nadal boi się innych NG.
Sytuacja, gdy jej rodzice zostają zaatakowani pokazuje jej determinację i przełamanie strachu. Było świetne!
Zakochałam się w nich <3

Kocham całą serię NEW SPECIES i nie potrafiłabym określić, która część podoba mi się najbardziej! To nigdy mi się nie nudzi i marzę by coś się jeszcze pojawiło <3

POLECAM SERDECZNIE!!!

Tym razem dostajemy dwie historie w jednej książce.
Co je łączy?
Część 1
Mel i Snow <3
Mel jest zafascynowana jednym...

• Paranormal Romance

Dodaj cytat z książki Best Friends