Ognista sukienka

Okładka książki Ognista sukienka Patty Goodman
Okładka książki Ognista sukienka
Patty Goodman Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-01-13
2020-01-13
romans literatura obyczajowa

Okładka książki Lets fall in love Justyna Dziura, Patty Goodman, P.D. Hutton, Marta Kaczmarczyk, Anett Lievre, Emily May, Adriana Rak, Jolanta Sad, Darcy Trigovise
Lets fall in love Justyna Dziura, Pat...
Okładka książki W objęciach namiętności Justyna Dziura, Camilla En, Patty Goodman, Grupa Literacka Force, Anett Lievre, Marzena Miłek, Paulina Nowaczyk, Jolanta Sad, Agnieszka Siepielska, Darcy Trigovise
W objęciach na... Justyna Dziura, Cam...

Książka nie wymagająca, fajny cięty język bohaterki👍🏼 czytało sie przyjemnie, na jeden wieczór🌻

Amanda Holt i Blake Monroe poznali się przypadkowo na balu charytatywnym. Ona dorabiająca studentka, on przystojny, bogaty i wpływowy biznesmen. To właśnie wtedy Blake dostrzegł szanse w utarciu nosa swojej matce i zaproponował Amandzie pewien układ. Dziewczyna nie miała nic do stracenia, natomiast mężczyzna mógł na tym skorzystać. Nie przyszło im jednak do głowy, że to, co miało być zabawą, może przerodzić się w coś poważnego.

Od dawna chciałam przeczytać tę książkę i teraz wiem, dlaczego tak długo z tym zwlekałam. Historia zapowiadała się naprawdę dobrze, pomysł ciekawy, bohaterowie na pierwszy rzut oka z charakterem. Pomyślałam sobie nawet, że to będzie niezła zabawa, ponieważ pierwsza rozmowa głównych bohaterów za tym przemawiała. Z założenia Amanda miała być energiczną, pyskatą dziewczyną, która nie przejmuje się opinią innych. Szybko okazało się, że jest ona wulgarna, ciągle przeklina, a jej porównania są żenujące. Ten rynsztokowy język, nie tylko głównej bohaterki, bardzo przeszkadzał i zepsuł całą historię. Zresztą Blake nie był lepszy. Dorosły facet, zarządzający dużą firmą, a jego zachowanie było tak dziecinne, że czasem ręce opadały. Nie polecam!

Naprawdę świetnie napisana komedia romantyczna. Przy tej książce nie da się nudzić. Historia niby znana i powtarzana. Kopciuszek i Książę z Bajki. Tylko że Kopciuszek to twarda osóbka która nie daje sobie w kaszę dmuchać a Książę z Bajki ... no cóż... z Bajki nie bardzo. Polecam.

Ksiazka na jeden wieczór, a główna bohaterka umie pokazać pazurki , uśmiałam się przy dialogach , nie ma co bohaterka ma cięty język.

Super książka na poprawę nastroju :)

Super książka na poprawę nastroju :)

Na początku bawiłam się świetnie, ale później zabiła mnie ilość kretyńskich porównań.

Znasz bajkę o Kopciuszku? To dobrze, bo to całkowicie inna historia.
Jak w bajce: jeden wieczór, jeden bal i całe życie dziewczyny wywraca się do góry nogami. Tylko dlaczego Kopciuszek przeklina, a książę przy pierwszym spotkaniu każe jej się rozbierać?
Tutaj Kopciuszek rzuca mięchem i nokautuje w razie potrzeby. Piękny i bogaty książę nie potrafi flirtować, a podwójna liczba złych macoch powoduje wesołe komplikacje.

Ten opis jest idealny,w pełni oddaje charakter książki😁

Kochani ta historia to mistrzostwo świata😍 Pełna zabawnych sytuacji,ale również namiętności. Nie zabraknie nieporozumień,źle zrozumianych spraw,które zbiorą swe żniwo doprowadzając czytelnika na skraj załamania🙈 Podpowiem też ,że najlepiej czytać w samotności ponieważ rżenie na cały głos może spotkać się z dziwnymi spojrzeniami osób postronnych,jak było w moim przypadku🤣 mąż patrzył tak jakoś dziwnie,czasem popukał palcem w czoło🤷‍♀️ Mam bardzo ważne pytanie so autorki:Moja droga kiedy doczekamy się kolejnej świetnej opowieści spod twego pióra? I czemu tak długo każesz nam czekać?
Polecam Ognistą sukienkę wszystkim razem i każdemu z osobna❤

Znasz bajkę o Kopciuszku? To dobrze, bo to całkowicie inna historia.

Im głębiej w historii tym gorzej

Im głębiej w historii tym gorzej

[…]- Są trzy kategorie facetów: tacy co łapią za serce, tacy, co łapią za tylko, a ty, Monroe, należysz do trzeciej kategorii: tacy, co nic nie łapią[…]

Amanda Holt. Pyskata, zadziorna, z ciętym językiem dziewczyna. Została wmanewrowana, aby udawała kelnerkę na przyjęciu zamiast jej przyjaciółki. Podczas przyjęcia wpada na Blake Monroe. Przystojnego, nadętego dupka, który chcąc dać pstryczek w nos swej matce, oświadcza że Amanda jest jego narzeczoną. Czy ten udawana związek się uda? Co zrobi króliczek gdy zostanie złapany?

Normalnie nie mogę przestać wycierać sobie łez ze śmiechu. Zdecydowanie powinny zostać dołączone chusteczki. Brzuch boli mnie do tej pory. Akcja niby nie dzieje się szybko, ale niewyparzony język naszej bohaterki, cięte słowa i ognisty temperament sprawiają, że nie chcesz się oderwać od tej pozycji, a osoby, które próbują ci przerwać od razu atakujesz. Bo przecież ta książka to istny wulkan emocji. Śmiechu, przekleństw, łez i o mało co nie zaktrzusiłam  się pitą wodą 🤣🤣🤣😝. Jednak trzeba było przeczytać i wbić sobie do głowy ostrzeżenie na książce, że nie wolno podczas czytania pić ani jeść. Pokochałam bohaterkę. Wręcz ją ubóstwiam i żałuje że nie jestem taka jak ona, a bohater trochę był nadętym dupkiem, ale cóż musiałam mu wybaczyć.

Ta książka gwarantuje wam niepohamowany śmiech, brzuch, której nie przestaje boleć bo bohaterka co raz to kolejnymi tekstami rzuca. Nie oderwiecie się, ale błagam was potraktujecie poważnie ostrzeżenie na końcu książki🤣🤣🤣🤣mega mega polecam. Ognista sukienka tylko czeka aż w końcu ją przeczytacie. Autorka przekroczyła wszystkie granice śmiechu. Uwielbiam.

Mega zaciekawił mnie również opis tej książki, dlatego postanowiłam sprawdzić jak skończy się ta bajka o Kopciuszku.
Uwielbiam silne bohaterki, a ogień, który ma w sobie Amanda jest niesamowity. Cięty język i można spokojnie powiedzieć wulgarność sprawia, że czytając zastanawiałam się… Skąd? Skąd autorka bierze pomysły na te teksty...?
Przez całą książkę bawiłam się wyśmienicie, nieporadność Blake, hardość ale i ukryta delikatność Amandy to wszystko pozwoliło stworzyć, niesamowitą komedie pomyłek, cudowny romans z wredną „byłą, niedoszłą” dziewczyną, która knuje na każdym kroku.

Jeśli macie wolny wieczór i macie ochotę się dobrze bawić to myślę, że jest to świetna pozycja. Nie jest to jednak powieść dla osób z niską tolerancją na wulgaryzmy, tacy czytelnicy mogą poczuć się zniesmaczeni, ponieważ jest tego naprawdę sporo. Główna bohaterka ma naprawdę mocne słownictwo, ale to co kryje się pod tą grubą skorupą jest piękne i delikatne, trzeba to tylko odkryć.

Przez całą książkę bawiłam się...

W wypowiedziach pełno wulgaryzmów, odzywki z podstawówki - idealna studentka literatury. Pomysł na książkę był fajny, szkoda że wykonanie badziewne.

Patty Goodman Ognista sukienka Zobacz więcej
Patty Goodman Ognista sukienka Zobacz więcej