My Maddie

Okładka książki My Maddie Tillie Cole
Okładka książki My Maddie
Tillie Cole Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Kaci Hadesa (tom 8) literatura obyczajowa, romans
Kaci Hadesa (tom 8)
My Maddie
Kindle Edition
2019-12-10
2019-12-10

cała seria kaci hadesu rewelacja

cała seria kaci hadesu rewelacja

Maddie i Flame zawsze dostaną ode mnie 10! Końcówka jak zwykle zostawia czytelnika w napięciu i oczekiwaniu na dalszy ciąg. A kolejnej części jeszcze nie ma :(

2054

Na półkach: , , , , , , ,

Flame i Maddie!!! Pokochałam tę książkę tak bardzo, że trudno mi było ją odłożyć. Książki z serii Kaci Hadesa to jedne z moich ulubionych serii MC/mrocznych romansów i zawsze czekam na każde wydanie. Te książki stają się coraz lepsze. Kiedy dowiedziałam się, że Flame i Maddie dostaną kolejną książkę, nie mogłam powstrzymać podekscytowania. Uwielbiałam ich podróż w Uleczonych Duszach i nie mogłam się doczekać powrotu z tymi postaciami i resztą załogi Katów. Historia Flame'a i Maddie w tej książce była jednocześnie bolesna i chwytająca za serce. Podobało mi się też, jak Maddie rozwija się od Uleczonych Dusz do tej książki. Przezwyciężyła tak wiele, że widzenie jej siły i tego, jak bardzo się zmieniła, było naprawdę wzruszające. Ta historia całkowicie mnie urzekła od pierwszej do ostatniej strony! Mam nadzieję, że niedługo pojawi się kolejna książka z tej serii. Już nie mogę się doczekać historii Lil Asha, Saffie, Vikinga, Ruth, Beau i Zane, zwłaszcza, że nowe zagrożenie czai się na ich kobiety, dzieci i Katów.

110/2021

8 tom serii Kaci Hadesa

FLAME i MADDIE

Moi ulubieńcy, mam najwięcej emocji czytając o losach tej pary. Kocham tę serię. Seria nie dla każdego. Szkoda że tak mało Asha i Saffie.

110/2021

8 tom serii Kaci Hadesa

FLAME i MADDIE

jak się dowiedziałam, że ta część znów jest o Flame to musiałam ją przeczytać. nie potrafiłam sobie odpuścić. i jestem rozczulona końcówka do granic możliwości.

Miałam rację. Nie doczekałam się tłumaczenia i przeczytałam w oryginale.

Niestety historia - wiadomo - wtórna, bo znowu opowiada głównie o parze Flame + Maddie. Pierwsza część na ich temat zdecydowanie bardziej mi się podobała. Trochę te książkę przemęczyłam i niestety dużo ciekawsze były rozdziały dotyczące Asha niż Maddie i Flama.

(możliwy spojler)
Czy tylko mi się wydaje, że nagle wszystkie kobiety Katów zachodzą masowo w ciąże? Wszystkie po kolei, a potem kolejna seria... Trochę to wygląda jakby kobieta nadawała się tylko do prowadzenia domu, wspierania męża i rodzenia mu dzieciaków. Jakoś mnie to troszkę odstręczało od czytania.

Miałam rację. Nie doczekałam się tłumaczenia i przeczytałam w oryginale.

(możliwy spojler)
Czy tylko mi się...

My Maddie to już ósma pełna część przygód Katów z oddziału w Austin i tym samym druga część perypetii jednej z ulubionych par autorki - Maddie i Flame'a. Seria jest jedną z moich ulubionych, mimo to jestem zdania, że ma słabsze momenty. Jak jest z My Maddie?

Zacznijmy od zarysu fabuły. Maddie niespodziewanie zachodzi w ciążę. Choć zdaje sobie sprawę, że jest jeszcze za wcześnie na dziecko, nie może pohamować radości. Niestety, Falme nie podziela jej zachwytu, mając w pamięci tragiczną śmierć młodszego brata. Przeszłość powraca, przez co mężczyzna po raz kolejny znajduje się na granicy szaleństwa. W obłęd popada również Ash, który również nie jest w stanie pogodzić się z bolesną przeszłością.

My Maddie bez wątpienia przypadnie do gustu fanom Falme i Maddie oraz Saffie i Asha, ponieważ właśnie wokół tych dwóch par kręci się cała akcja, prz czym słowo kręci ma tutaj kluczowe znaczenie... Moim zdaniem nie jest to ósmy tom, to nowela... gruba nowela... Dlaczego? Bo tak naprawdę niewiele wnosi do fabuły. Jest niby nowy wróg, ale na dobrą sprawę nie dowiadujemy się o nim niemal niczego, a cała akcja sprowadza się raptem do dwóch scen. Mam wrażenie, że ta historia to po prostu pomysł, który autorka chciała gdzieś wcisnąć, ale ostatecznie uznała, że w sumie można to rozciągnąć na osobną książkę. Moim zdaniem z marnym skutkiem, bo fabuła strasznie się wlecze. Większość dialogów to po prostu wciąż te same wywody Falme'a, które nic nie wnoszą. Jeszcze żadna część tak mi się nie ciągnęła. Nie wspomnę już o tym, że jeden z wątków został nieco zmarnowany, ale w przypadku Tillie Cole akurat zbytnio mnie to nie martwi. Nie raz robiła mi już taki numer, po czym tak prowadziła fabułę, że ów "zmarnowany wątek" okazywał się genialny, zatem prowadź, Tillie!😅

Zdecydowanie na plus większa rola bohaterów drugoplanowych w tej części przygód Flame'a i Maddie, choć moja ulubiona para, została nieco pominięta... Myślę, że fajnie, iż autorka zdecydowała się również wprowadzić na stałe nowych bohaterów znanych z poprzedniej części.

Podsumowując, nie jest to najbardziej udana część, bo strasznie się wlecze. Miło tak poglądać "rodzinnych Katów" ale bez przesady. Myślę, że można by to spokojnie skrócić do grubszej nowelki... Fani Maddie i Flame z pewnością zachwycą się tą częścią, ja niestety jestem nieco rozczarowana.

Czy ktoś mi powie kiedy będzie polskie wydanie tej książki? Żadnej informacji w necie niemoge zanieść?

Jeszcze jej nie czytałam,ale znając poprzednie części tej serii,napewno będzie świetna.Flame jest moim ulubionym bohaterem,i cieszę się że ten tom nawiązuje do jego historii. Mam nadzieję,że niedługo książka zostanie przetłumaczona i będę mogła ją dołączyć do mojej kolekcji

Witam nie przeczytałam jeszcze tej ksiazki. Moze ktoś ma tłumaczenie na język polski. Bede wdzieczna. Czytalam ze pines93ma będę bardzo wdzięczna.

• Nie posiadam
  • Romans