Tygrysia Gwiazda i Sasza. #3 Powrót do Klanów. Wojownicy. Manga 4

Okładka książki Tygrysia Gwiazda i Sasza. #3 Powrót do Klanów. Wojownicy. Manga 4 Erin Hunter
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy Manga komiksy
komiksy
2019-12-06
2019-12-06
Marta Ziegler
komiks Wojownicy koty cats Tygrysia Gwiazda Sasza

Ciekawy komiks strasznie żal mi Kijanki, Saszy i jej dwójki pozostałych dzieci.

Ciekawy komiks strasznie żal mi Kijanki, Saszy i jej dwójki pozostałych dzieci.

Dobra książka ja przeczytałem wszystkie 3 części. Dobra książka ale krótka niestety. Polecam ją przeczytać w jeden dzień bo dużo trzeba zapamiętać.

Pokochałam kocięta. Zakończenie nawet było ok. Fajny, emocjonalny tom. Najlepszy z całej trójki.

Wciągające i smutne :(

Wciągające i smutne :(

Tygrysia Gwiazda i Sasza Powrót do Klanów to trzecia i ostatnia część przygód kotki Saszy.
Sasza ma 3 kocięta, wraz z nimi mieszka w lesie w jej starej kryjówce. Nadeszła pora zimy. Z powodu ojca kociąt Sasza ma dużo problemów na swojej drodze. Gdy jest słaba i załamana po pewnym wypadku z pomocą przychodzi stary znajomy Sosna, który pokazuję kotą schronienie, jednak to nie miejsce dla nich więc szukają dalej już same.

Przez te trzy tomy historii tej kotki, poza wspominaniem Tygrysiej Gwiazdy to był on tylko w pierwszym tomie więc sądzę, że tytuł nie do końca trafiony.

Tak jak poprzednio, podobała mi się historia, lecz wydaję mi się, że jest najsłabsza z tych trzech.

8/10

Bardzo dobre podsumowanie serii mang.

Bardzo dobre podsumowanie serii mang.

Bardzo super zakończenie.Czasami było smutno.Jak się zakończy miłość Saszy i Tygrysiej Gwiazdy?

Płytkie jak kałuża. Ale takie właśnie są te komiksy/mangi.

Płytkie jak kałuża. Ale takie właśnie są te komiksy/mangi.

• Wojownicy
  • Komiksy
  • Przeczytane w 2020
  • Komiks

Dodaj cytat z książki Tygrysia Gwiazda i Sasza. #3 Powrót do Klanów. Wojownicy. Manga 4