Hostage

Okładka książki Hostage Jamie Begley
Okładka książki Hostage
Jamie Begley Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC Cykl: Predators MC (tom 3) literatura piękna
Predators MC (tom 3)
Hostage
Young Ink Press, LLC
2016-05-23
2016-05-23
MC klub motocyklowy

Poznałam tyle historii Last Riders, Destructors a teraz Predators, że ciężko będzie sięgnąć po jakies inne książki. Autorka miała genialny pomysł na te cykle i to w jaki sposób bohaterowie są ze sobą powiązani.

Nie można ukryć, że to trochę słabsza część. Chociaż potrzebna, żeby znać ogólny zarys historii kilku klubów, które w różny sposób są ze sobą powiązane. W ich środowisku ważne jest nie tylko dane słowo,czy też złożona przysięga.Liczy się przynależność, lojalność i rodzina.
Jackal w MC Predators odgrywał ważną rolę. Był w nim egzekutorem. Dzięki Ice- prezesowi, znalazł dom i zawsze będzie mu wdzięczny i oddany za okazane wsparcie.
Znajomość z Penni zaczęła się dramatycznie. Porwał ją i przetrzymywał, wszystko dla dobra interesów z Last Riders. Nienawidziła go,a jednak los postawił go znowu na jej drodze.
Jako menadżer zespołu była zorganizowana i zapracowana. Wracając z jednego z koncertów wpadła w kłopoty. Była świadkiem morderstwa na terenie, który należał do bandytów drogowych. Na ratunek przybył Jackal. Wspólna,jednak trudna droga do ratowania życia przed mackami meksykańskiego kartelu, otworzyła Penni na nowe uczucia. Od zawsze kochała się w Train'a,ale on nie zwracał na nią uwagi. Przecież była młodszą siostrą Shade'a.
Żyła na wysokich obrotach, ciągle w biegu. Czas, który musieli spędzić razem na terenie należącym do Ridersów , czekając na atak Raula i Meksykanów, powierdził ich pożądanie.
Czy Jackal mógłby być z jedną kobietą? Czy nadal ktoś będzie im stawał na drodze?

Uwielbiam książki o klubach motocyklowych. W tej części pokazali się członkowie Last Rider- seria która uwielbiam 🙂 Penni to siostra Shade'a, który jest świetny. Gdyby nie to, że moi ulubieni bikerzy byli w tej części ocena byłaby na 3... Kiepska część, nie rozumiałam ich niektórych wyborów i tego jak się traktowali. Choć nie wiem dlaczego, ale Jackala polubiłam... może przez to zachowanie jaskiniowca 😉

Co tu wiele pisać ... Jak zawsze nie zawiodłam się i jestem szczęśliwą fanką Pani Jamie o wzbogaconej wyobraźni o kolejną historię , tym razem Jackala i Penny , dużo Shade kochającego i lojalnego braciszka :) Kocham czytać te wydarzenia i emocje.

Jeśli chodzi o cykl Last Riders to nie należy on do moich ulubionych. Postanowiłam przeczytać inne książki autorki , aby zobaczyć czy będą takie same jak LR. Niestety zachowanie Jackala nie przypadło mi do gustu. Niby tak bardzo chciał Penni, ale jak przyszło do wyboru ona a klub...... Wiadomo wybrał klub, przez co bardzo zranił Penni. Moim zdaniem na takie coś nie ma usprawiedliwienia, zabawiał się z inną kobietą i nie widział w tym nic złego.Dla mnie to nie jest miłość. Jeśli kogoś kochamy to ta osoba powinna być dla nas na 1 miejscu. Jednak mimo wszystko ta książka jest odrobinę lepsza od Last Riders.

2056

Cieszę się,że mogłam przeczytać historię Penny i Jackala to było do przewidzenia,że oni muszą być razem (jak czytało się o Predators i Last Riders) to była tylko kwestia czasu. Penny przyrodnia siostra Shade była jego oczkiem w głowie ponieważ wiedział,że ona była taka jak on, no prawie taka jak on,była zwariowana, nadpobudliwa i nie daj boże jak ją ktoś wkurzył, to robiła ci z życia piekło, a przeważnie tą osobą był Jackal ale tylko on mógł wytrzymać z tak zwariowaną kobietą, zawsze powtarzał,że ożeni się z nią. Od kilku lat chciał się do niej dostać ale ona zawsze go spławiała i robiła mu niezłe numery gdy miał już tego dosyć los zmusił go by uratował ja z rak wrogiego MC i tak ich miłość powoli zaczynała kwitnąć. Jackal stał się podstępnym facetem by ją zdobyć, a wiedział,że podkochiwała się od dziecka w Train'e zaproponował by udawać jej chłopaka . Oj uśmiałam się nie raz do łez ale również bardzo wzruszyłam. Penni obwiązała sobie Jackala wokół paluszka i gdy już myślałam,że będzie sielanka między nimi wydarza się tragedia i Jackal podejmuje drastyczną decyzję, musiał tak postąpić by chronić Klub, jego bliskich ,a zwłaszcza Penny. Końcówka cudowna taka w stylu Jamie. Cieszyłam się,że mogłam znowu poczytać o Ice i Grace, Maxie i Casey, to bohaterowie z Predators z cz 1 i 2, Shade i Lilly, Vipera i Winter uwielbiam ich. Wydaje mi się,że Genny to nasza główna bohaterka 11 części serii o The Last Riders i Gevinie. POLECAM!!!

Byłam bardzo ciekawa historii Penni i Jackala, ponieważ te postacie przewijały się we wcześniejszych lub późniejszych historiach Last Riders i ich podobnych. Zawsze sądziłam, że Penni jest nad wyraz emocjonalną osobą, dosyć poddaną bratu, a okazało się, że ma podobne problemy jak Shade. Podobały mi się interakcje pomiędzy nimi, wspomnienia oraz to jak Shade uczył siostrę oddychać. I chociaż sama nie przepadam za Shadem (zwłaszcza po jego części) trzeba mu oddać, że tak naprawdę czuje bardzo wiele tylko inaczej. Penni okazała się czymś więcej niż głupiutką kobietką. Chociaż jej akcje i czyny (wejście do podejrzanego baru) czasem temu zaprzeczały. Jackala podejście było typowo motocyklowe - czyli zaliczyć, zapomnieć. Później to było raczej gonienie niczym piesek hehehe, ale trzeba mu przyznać punkty za wytrwanie - co ta kobieta mu robiła - miał chyba więcej uszkodzeń ciała niż Train w starciu z Killayamą :) ah i to zauroczenie Pen Trainem, gdzieś przewinęło się wcześniej i byłam ciekawa jak to naprawdę wyglądało. Trzeba powiedzieć, że Penni żyła młodzieńczymi mrzonkami :) wracając do historii podobała mi się bardzo bo mieliśmy jakaś akcję - ucieczka przed kartelem, porwanie przez inny motocyklowy klub, trochę Predators, trochę Last Riders - ciekawie się czyta jak te wszystkie światy przenikają się. Najlepsza część to ta w Treepoint gdzie coś w końcu dzieje się pomiędzy P i J :) nie końca rozumiem późniejsze zachowanie Jackala co do zostawienia Penni bo czuł się odpowiedzialny za bombę w swoim klubie, a już szybkie wybaczenie przez Penni, no ale w końcu byli zakochani :) końcówka dosyć emocjonalna i szkoda, że nie było więcej epilogów.

K-O-C-H-A-M-!
Historia Jackala i Penni rozkochała mnie w sumie.

Nie mogę ocenić języka itd, bo ja i angielski nie idziemy zbytnio w parze, ale pisana w miarę prosto, więc idzie ogarnąć, chyba, że znajdzie się jakiś dobry duszek, który zdecyduje się to przetłumaczyć :)
Wracając do akcji ! ! !
Penni to petarda! Widziałam o tym już z innych części, gdy była lub przytaczano co się działo... Jest rewelacyjnie skonstruowaną postacią, tak podobną do Shade, a jednocześnie tak różną. Mimo "braku emocji i uczuć" u Shade, widać jego więź i troskę o siostrę. Wzruszyło mnie też jej przywiązanie do niego.
Penni i jej postanowienie co do zdobycia Traina, rozbawiło mnie i chwytało za serce. To waleczna dziewczyna, która uparła się na mężczyznę, którego nie mogła mieć... To było z góry skazane na porażkę. Cóż, Jackal skazał to na porażkę, walcząc o zdobycie ciała i serca naszego Motyla :)
Co do samego Jackala, to jego historia pokazuje jak silnym i oddanym klubowi Predators jest mężczyzną. To osoba które walczy, puki nie zdobędzie tego co postawił sobie za cel. To egzekutor swojego klubu.
Cóż, Penni ma więc brata - egzekutora The Last Riders i faceta - egzekutora Predators. Jest kobietą, z którą lepiej nie zadzierać. Już nie mówiąc o jej zabójczym temperamencie, dzięki któremu wygrałaby niejedną walkę.
Rozbawiła mnie jej walka z Killyamą. Dwie zakochane w Trainie wariatki... Momentami mu współczułam...
Najlepszym momentem była dla mnie chwila, gdy Penni w końcu zdała sobie sprawę, że jej i Traina nigdy nie będzie i uświadomiła sobie o swoim pociągu do Jackala.
Co do akcji... Penni ma skłonność do pakowania się w tarapaty. Znalazła się w złym miejscu, w złym czasie, ale cała historia kończy się dobrze... Po raz kolejny była zakładniczką i po raz kolejny to dało jej czas spędzany z Jackalem. Z tego musiało w końcu coś wyjść!
Poza troską Shada o siostrę miło było poczytać, że ma dobre relacje i troskę innych z klubu brata.
PS. akcje z jeziorem, łabędziami i kaczkami rozbroiły mnie kompletnie! To się nazywa miłość. Szczególnie, gdy Jackal był skłonny do zemsty, za zranienie uczuć jego kobiety i złamanie jej serca. (jakby sam tego nie robił...)
PS 2. w końcu zdobyłam wątek zdrady w the Last Riders, gdy walczyli z kartelem...
I... tyle klubów MC w jednym miejscu i celu... Działo się!

Wiem, że pisałam nieskładnie, ale... Jestem po nieprzespanej nocy bo czytałam i tłumaczyłam sobie tę historię!
To bomba!
REWELACJA!!!
Polecam!
PS. mam nadzieję, że jakaś dobra duszyczka w końcu przetłumaczy to i wrzuci gdzieś po polsku :)

K-O-C-H-A-M-!
Historia Jackala i Penni rozkochała mnie w sumie.

Wracając do akcji ! ! !

• Motocykliści