Dwie kobiety

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
LubimyCzytać

Mogłyby się nigdy nie spotkać. Jednak przewrotny los splata ich drogi, poddając je niełatwej próbie. Ewa, mieszkanka Katowic, porzuca męża i pracę na uniwersytecie i wyjeżdża do Glinki, niewielkiej wsi na Dolnym Śląsku, gdzie zatrudnia się jako pomoc w pensjonacie. Prowadzi go owdowiała przed paroma laty Bogna. Ewa jest zamknięta w sobie i niechętnie nawiązuje nowe znajomości. Jedyny wyjątek...

Ewa, mieszkanka Katowic, porzuca męża i pracę na uniwersytecie i wyjeżdża do Glinki, niewielkiej wsi na Dolnym Śląsku, gdzie zatrudnia się jako pomoc w pensjonacie. Prowadzi go owdowiała przed paroma laty Bogna. Ewa jest zamknięta w sobie i niechętnie nawiązuje nowe znajomości. Jedyny wyjątek czyni dla właścicielki pensjonatu, do której od razu zapałała sympatią, oraz dla nowej sąsiadki, schorowanej matki czworga dzieci. Bogna również jest samotniczką. Ale nie tylko to łączy ją z Ewą. Każda z nich nosi w sobie tajemnicę. Dramatyczne wydarzenia, które wstrząsają życiem lokalnej społeczności, zmieniają wszystko.

źródło opisu: zysk.com.pl

źródło okładki: zysk.com.pl

„Dwie kobiety” to intrygująca i poruszająca historia ukazująca nieprzewidywalność ludzkiego losu. Hanna Dikta w odważny i przejmujący sposób opisuje prawdziwe życie, które nie zawsze układa się tak, jakbyśmy tego pragnęli. Dawno żadna książka nie wywołała we mnie tylu emocji i refleksji! Jestem oczarowana! Serdecznie polecam!

Maria | 2019-05-26
Dominiqe83 | 2019-05-24