Savaged

Mia Sheridan Wydawnictwo: Self Publishing kryminał, sensacja, thriller
Self Publishing
2019-05-28
2019-05-28

O mój boże, ta książka była przecudna. Polecam każdemu. Fabuła bardzo dopracowana, muszę przyznać że jedna z lepszych książek autorki :)

Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę coś takiego o książce jednej z moich ulubionych autorek, ale kurcze... zmęczyła mnie ta powieść. Nie potrafię do końca powiedzieć co było nie tak, bo w sumie historia była ciekawa i połączenie elementu kryminalnego z romansem to jak na Sheridan coś zupełnie nowego, ale właśnie nie do końca mi to tutaj wypaliło. Jak mnie zaciekawiło coś z elementu kryminalnego to nagle przeskakiwaliśmy na wątek miłosny, to znowu przeszłość z teraźniejszością się zakręcała i tak nie było szansy wczuć się do końca ani w romans ani w thriller. Strasznie m się wszystko dłużyło, choć serio pomysł był całkiem fajny i czuć tutaj totalną Mię, taką jaką ją dobrze znamy. Emocjonalnie końcówka była super, wszystko pięknie się wpasowało na miejsce, tylko własnie taki slow burn w wykonaniu Sheridan, gdzie te uczucia są takie delikatne, powoli kwitnące troche zabija to co zdążyła zbudować. Ogólnie historia na plus... wahałam się czy nie dać 6 gwiazdek, ale porównując "Savaged" z "More Than Words", której dałam właśnie szóstkę, to wypada zdecydowanie lepiej, ale nie jest to szczyt możliwości Sheridan. Miałam też troszke większe oczekwania po tej powieści bo opis wskazywałby na klimaty z Archer's Voice, no ale się pomyliłam. Mimo to czekam na kolejne książki Mii, bo wiem, że ma jeszcze mnóstwo asów w rękawie.

• Po angielsku
  • Romans