Savaged

angielski
Self Publishing
kryminał, sensacja, thriller
angielski

O mój boże, ta książka była przecudna. Polecam każdemu. Fabuła bardzo dopracowana, muszę przyznać że jedna z lepszych książek autorki :)

Nie sądziłam, że kiedykolwiek napiszę coś takiego o książce jednej z moich ulubionych autorek, ale kurcze... zmęczyła mnie ta powieść. Nie potrafię do końca powiedzieć co było nie tak, bo w sumie historia była ciekawa i połączenie elementu kryminalnego z romansem to jak na Sheridan coś zupełnie nowego, ale właśnie nie do końca mi to tutaj wypaliło. Jak mnie zaciekawiło coś...

• Po angielsku
  • Mia Sheridan