Jak podrywają szejkowie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Ag2S

Historia młodego księcia, syna jednego z arabskich szejków, który ze względu na swoją pozycję i bogactwo może mieć wszystko. Dosłownie: wszystko. Marcinowi Margielewskiemu udało się z pierwszej ręki pozyskać informacje na temat nocnego życia najbogatszych mężczyzn świata. Książę Abed ma dwie pasje – piękne kobiety i piękne konie. Wraz ze swoim ojcem przylatuje do Polski na słynną na całym...

Książę Abed ma dwie pasje – piękne kobiety i piękne konie. Wraz ze swoim ojcem przylatuje do Polski na słynną na całym świecie aukcję koni. Jednak szejk, zamiast kupić synowi upragnionego wierzchowca, niespodziewanie wyjeżdża. W hotelu Abed znajduje tylko enigmatyczny list od ojca, który prosi go, aby pozostał w Warszawie. Opiekę nad młodym księciem przejmuje jego kuzyn, który odkrywa przed Abedem świat pełen kobiet, pieniędzy, używek, erotycznych rozkoszy i perwersyjnych zabaw.

Autor ujawnia bezwzględną rzeczywistość nocnego życia szejków i arabskich książąt, która zwykle skrywa się za ścianami hoteli, apartamentów i luksusowych dyskotek.

„Wszystkie dziewczyny, które przylatują na moje epickie przyjęcia, są modelkami. Dziwka to takie brzydkie słowo. Zwłaszcza na trzeźwo – powiedział Imad kpiąco.

On nie widział różnicy pomiędzy pracą modelki z profesjonalnych agencji a usługami prostytutki. Patrzyliśmy na tę sprawę z dwóch różnych perspektyw, ale miałem wrażenie, że jego doświadczenie w temacie sprawia, iż wcale nie jest taki daleki od prawdy. Modelki, z którymi pracowałem, z dużym zaangażowaniem prezentowały ubrania bogatym Arabkom, ale podejrzewałem, że za odpowiednią sumę równie chętnie zrzuciłyby je przed bogatymi Arabami”. – Fragment książki.

źródło opisu: opis wydawcy

źródło okładki: https://www.proszynski.pl/Jak_podrywaja_szejkowie-p-36032-1-30-.html

Książki_takie_jak_my | 2019-03-11
Przeczytana: 09 marca 2019

„Jak podrywają szejkowie” to historia młodego arabskiego księcia, Abeda osadzona w polskich realiach.

Młodzieniec przylatuje z ojcem do naszego kraju na aukcję koni. Gdy jego ojciec znika, książę zostaje pod opieką kuzyna, który pragnie odkryć przed 17-latkiem uroki życia w Warszawie. Pieniądze, alkohol, używki, młode, chętne kobiety…

Jak odnajdzie się młody mężczyzna w świecie pełnym zabawy, seksu i wszystkiego, czego do tej pory nie znał?
Czy będzie chciał wrócić z ojcem do kraju?
Nie odpowiem Wam na te pytania, gdyż szczerze zachęcam do lektury.

Postać księcia była naprawdę fascynująco opisana i podoba mi się fakt, że możemy go poznać dzięki bezpośredniej rozmowie z autorem. Marcin Margielewski dołożył wszelkich starań, aby zdobyć informacje na tematy poruszone w książce z pierwszej ręki.

Młody książę opowiada o swoim pobycie w Polsce, oraz o tym, jak pieniądze wpływają na życie. Abed opowiada zarówno o własnych obserwacjach, jak i o doświadczeniach swojego brata. Podoba mi...

Magdalena | 2019-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2019

Ta książka to bomba i będzie o niej głośno. Marcin Margielewski szczegółowo opisuje życie dwóch arabskich szejków: księcia Abeda oraz księcia Wasima. Mogą oni mieć wszystko, a najbardziej pasjonują je konie i kobiety. Po lekturze uważam, że właśnie w tej kolejności.

Krótko o książce: Młody książę wraz z ojcem przylatuje do Polski na słynną aukcję koni. W trakcie licytacji ojciec niespodziewanie znika zostawiając syna pod opieką kuzyna. To właśnie on odkrywa przed 17-letnim księciem świat, a w zasadzie Warszawę pełną kobiet, pieniędzy, używek, erotycznych rozkoszy i zabaw.
Jak ten czas wpłynie na dalsze życie młodego księcia? Kiedy znów zobaczy się z ojcem i czy wróci na stałe do swojego kraju dowiecie się czytając książkę.

Dla przeciętnego człowieka odpowiedź na pytanie jak podrywają szejkowie, z reguły nie nastręcza problemów. Przeważnie uważamy, że za pomocą niewyobrażalnych pieniędzy. Po lekturze książki odpowiedź na to pytanie już taka prosta i oczywista nie jest. Dlaczego?...

Pełna recenzja: https://arystokratkispodksiegarni.blogspot.com/2019/03/przedpremierowo-prawda-o-zyciu.html

"Bliski Wschód skrywa ogrom tajemnic, jednak jak to wygląda z perspektywy rodzin królewskich, osób, które nie powinny ujawniać przejawu buntu wobec kraju, panujących tam zasad, wobec członków najbliższej rodziny? Życie ważnych osobistości jest jednym z ciekawszych tematów dla wielu ludzi. Jak się naprawdę zachowują, co robią, czy wykorzystują swoją pozycję społeczną, swój status i majątek? To wszystko, a nawet i więcej, porusza autor w „Jak podrywają szejkowie”. Książę Abed za pomocą opowieści, rozpoczynających się od jego pobytu w Polsce w wieku siedemnastu lat, po kolei przedstawia czytelnikom prawdziwy świat, który w dużej mierze rządzi się pieniędzmi i statusem, przedstawia przemianę nie tylko swoją, ale i najlepszego przyjaciela, wspaniałego brata: Wasima, znanego z szalonych, doprawdy wyuzdanych przyjęć, które organizował w przeszłości. Książę ukazuje przeszłość,...

Emilia_czyta | 2019-03-14

Wiadomo. Pieniądz rządzi światem. Szejkowie otoczeni luksusem, przepychem, uczestniczą w organizowanych orgiach, na które skauci zapraszają wyselekcjonowane, przepiękne "modelki". Dzięki nim zboczeni hedoniści mogą spełniać swoje seksualne, perwersyjne fantazje. Kobiety godząc się na udział w prywatnych imprezach, w większości przypadków, są w pełni świadome i przygotowane na wszelkie zachcianki milionerów. Seks traktowany jest jako towar, który się kupuje. Jednakże zdarzają się sytuacje, w których dziewczyna nie jest chętna na "zabawę". Bogaci Arabowie zazwyczaj nie uznają odmowy i nie zważają na konsekwencje. Wszelkie problematyczne, podejrzane sprawy nie są udostępniane opinii publicznej.

W książce "Jak podrywają szejkowie" poznajemy historię księcia Abeda, który wraz z ojcem uczestniczy w aukcji koni w Polsce. Młody pasjonat ceni zarówno piękne konie, jak i kobiety. Po nieudanej licytacji młody książę zostaje w hotelu wraz z kuzynem Wasimem oraz Namibem, którego początkowo...

bielinka8 | 2019-03-19

To nie jest moja pierwsza przeczytana książka o tematyce krajów arabskich.raczej ze trzydziesta.I szczerze mówiąc nie dowiedziałam się z niej niczego czego już bym nie wiedziała.Spodziewałam się,że książka będzie raczej reportażem,a tu z biegiem stron odsłonił się mały melodramat.trochę się rozczarowałam,ponieważ dopiero niedawno czytałam Dziewczyny z Dubaju,które tak samo opisują co się dzieje na imprezach u szejków i w sumie spodziewałam się,że autor szerzej pokaże temat.wyciągnie jakiegoś króliczka z kapelusza a tu nic..czytajac książki Laili Shukri można przeczytać o wiele więcej o zyciu arabskich mężczyzn,ich zachowaniu i rodzinach.Ale jeśli ktoś nigdy nie czytał tamtych ksiązek to jak najbardziej polecam.

Markir | 2019-03-13
Przeczytana: 13 marca 2019

Książka jakich juz wiele powstało na ten temat i są o wiele bardziej wiarygodne m.in., "Jestem żoną szejka" Laili Shukri (która mieszka w kraju muzłumańskim), czy "Dziewczyny z Dubaju". Autor jest bardzo mało wiarygodny w swoich opowieściach, wręcz mam wrażenie że sam się naczytał podobnych książek i stwierdził, że też coś napisze na ten temat bo temat jest obecnie na czasie. Niczego nowego nie odkrył. Powiedziałbym że tę książkę "popełniono" a nie napisano........

mystery_boy | 2019-03-25
Krzysztof | 2019-03-25