Sieć

Tłumaczenie: Jacek Godek
Cykl: Reykjavik Noir (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Trap
karollllllla

Samotna matka w świecie narkotykowych bossów Drugi tom serii islandzkich kryminałów Reykjavik Noir Po ucieczce z synem na Florydę, Sonja wierzy, że udało się jej ukryć przed byłym mężem i narkotykową mafią. Jednak kiedy Tomas zostaje porwany, kobieta uświadamia sobie, że dalej tkwi w pułapce i musi dalej spełniać swoje zadanie jako przemytniczka. Wraca do zimnego Reykjaviku. Agla,...

Samotna matka w świecie narkotykowych bossów

Drugi tom serii islandzkich kryminałów Reykjavik Noir

Agla, partnerka Sonji, czeka na wyrok. Może odetchnąć z ulgą – prokurator nie zdołał odkryć całej prawdy. Jednak kobieta ma znacznie większy problem. Jest dłużniczką bardzo wpływowego i niebezpiecznego człowieka, który upomina się o swoje pieniądze.

Obie kobiety wpadają w przestępczą sieć. Sonja wie, że musi podjąć kolejną próbę wyrwania się z narkotykowego biznesu. Postanawia odzyskać syna i zniszczyć ludzi, którzy zmienili jej życie w piekło.

źródło opisu: kobiece

źródło okładki: kobiece