Dyskusje o książce Spis cudzołożnic. Proza podróżna

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Lista smiesznych ksiazek
Podpisuję się pod serią z czeską arystokratką Evzena Bocka. Na razie mam dwie na koncie:  Ostatnia arystokratka i  Arystokratka w ukropie Śmiałam się w głos i to nie tylko z tego CO tam się dzieje, ale JAK to jest opisane. Wczesna Chmielewska również mnie bawi i śmieszy, szczególnie chyba te dwie książki:  Dzikie białko
119244
3 lata temu
Najbardziej przereklamowane książki
jako że zawsze ktoś odczuwa pilną potrzebę skomentowania któregoś z moich dodanych tu postów co blokuje opcje edytowania-po raz kolejny: EDIT  Szklany tron  Korona w mroku  Dziedzictwo ognia  Oddam ci słońce  Niebo jest wszędzie
8 lata temu
Delikatna relacja między książką a czytelnikiem
Będę szczera - zdarza mi się protekcjonalnie traktować książki, co oczywiście przekłada się na odbiorców takich książek, choć nie zawsze takie są moje intencje. Czasem daję tym upust wrodzonej uszczypliwości, a czasem zwyczajnie traktuję to jako przestrogę przed nabyciem drogiego gniota. Bo rozczarowanie książką bywa dużo bardziej przykre, gdy wydaliśmy gotówkę na tzw....
9 lata temu
Co czytacie w ferie?
Obiecałam sobie, że zacznę czytać  Faust Faust aby zacząć w końcu prezentację maturalną, ale niestety musiałam wstąpić do księgarni i oto co z tego wynikło: Krótka piłka, Klucz Jeffersona, Historia kina. Tom 2. Kino klasyczne
10 lata temu
12 lata temu