Droga wojownika

Droga wojownika
motywacja, psychologia, dietetyka, sport
sport
juleczkyyy

Czy jesteś wstanie poświęcić życie, aby zostać mistrzem? Czy wiesz jakie szczegóły odróżniają najlepszych od przeciętnych? Wyjście poza strefę komfortu, przełamanie swych barier i lęków jest zarezerwowane tylko dla prawdziwych wojowników. Każdy z nas może się nim stać, poznając „drobnostki”, które decydują o sukcesie. Droga wojownika jest pełen wzniesień i upadków. Poznając tajniki ...

Droga wojownika jest pełen wzniesień i upadków. Poznając tajniki samokontroli, dyscypliny i siły możemy zmienić swoje życie i jakość treningów. Wiele czynników będzie Cię rozpraszać, będziesz szukać wymówek, kontuzje będą zmuszały do refleksji, a Ty musisz wiedzieć jak nad tym zapanować.
Skąd czerpać motywację? Czy dieta naprawdę jest ważna? Jak zapanować nad natłokiem myśli podczas najważniejszych zawodów ? W jaki sposób skupiać się na celu? Te wszystkie tajniki przedstawia w swym poradniku

źródło opisu: prywatne

źródło okładki: prywatne

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!