Moc namiętności

Wydawnictwo Feniks
2021-11-30
2021-11-30
romans biurowy

Kto myślał o tym, aby porzucić dotychczasowe życie i zacząć od nowa? A kto odważyłby się to zrobić? Nowe miasto, nowa praca, nowe wyzwania, odkrycie własnej osobowości….
🏙️
Namiętność między Amandą Donavan a Robertem jest budująca i niszcząca a relacja między tym dwojgiem skrywa wiele zagadek, które po odkryciu usprawiedliwiają ich zachowanie. Chętnie poznałabym dalsze losy ich obojga.
🏙️
Koniec jest zaskakujący i niespodziewany, pozostawia w zamyśleniu.
Momentami decyzje i wybory Amandy irytowały mnie mocno i zmieniały jej wizerunek wobec bliskich jej osób. Taki był zapewne zamiar autorki.
🏙️
Bardzo trafnie i ciekawie przedstawiona została działalność PR w kontekście polityki i show-biznesu, który wspiera się na wszechobecnym towarzystwie social mediów. Wątki interesująco są splecione wokół pracy, pożądania, relacji rodzinnych. Przyjaźń i porzucenie dopełnia kontekstowo tło tej historii. W świecie władzy wyłaniają się cienie z dawnego życia bohaterów, pochodzących z różnego środowiska i warstw społecznych. Znajdziemy tutaj temat porzuconego dziecka, sierocińca, agresji, bogactwa, tajemniczości, pożądania, przestępstwa. To wszystko składa się na atrakcyjność treści. Silna i konsekwentna kreacja postaci, wzmaga ciekawość i nie pozwala przewidzieć zakończenia.
🏙️
Zachęcam do sięgnięcia po książkę, w której ciekawa fabuła, w sam raz na zimny wieczór zakręci wasze myśli i skieruje do zastanowienia nad tym, co jest dla kogo ważne w życiu.

❤️ Recenzja patronacka❤️

"Nawet jak nie wiesz, co życie przy­nie­sie, leć. Nawet jak nie wiesz, co ta mi­łość ci da, bierz."

Amanda przeprowadza się do Warszawy. Rozpoczyna nową pracę, gdzie jej praca będzie polegała na wyciszaniu informacji o osobach, które będą stawiały je w czarnym świetle. Jednak już pierwszego dnia sama staje, w tym świetle rozpoczynając romans z szefem. Do czego doprowadzi ta sytuacja? Z jakimi konsekwencjami będzie musiała się zmierzyć?

Robert jest przystojnym szefem warszawskiej firmy. Definiuje go bogactwo, szyk i elegancja, jednak ciągnie się za nim przeszłość, która daje o sobie znać.

Autorka napisał historię, która od początku przyciąga swoim nieskomplikowanym językiem. Jest prosto i przejrzyście. Mimo że książka jest dosyć obszerna, to czyta się ją bardzo szybko.

Historia posiada wiele pikantnych scen, które niejednokrotnie wywołają pożar oraz wypieki na twarzy. Nie trzeba ich sobie mocno wizualizować, ponieważ autorka zadbała o ich dokładny opis. Wszystko mamy podane na tacy.

Jednak postać głównej bohaterki nieco mnie denerwowała. Sama nie wiedziała, którego z mężczyzn chce wybrać. Ciągnęło ją zarówno do Roberta, jak i Doriana. Była niczym na rozdrożu, gdzie nie wiadomo, w którą stronę iść. Amanda to również stanowcza kobieta. Nie owija w bawełnę, mówi to, co myśli.

Książka ta to połączenie kilku gatunków w jedni. Mamy romans, kryminał i thriller, które tworzą mieszankę wybuchową. Nie zabraknie pożądania, mroku i sytuacji, które wywołają gęsią skórkę. Jednak zakończenie... Pozostawia wiele do życzenia. Ta historia po prostu nie mogła się tak skończyć.

Jeśli jesteście ciekawi, to polecam wam przeczytać tę historię.

❤️ Recenzja patronacka❤️

🎀RECENZJA PRZEDPREMIEROWA PATRONACKA🎀

Dziękuję @wydawnictwofeniks oraz @julia_dutkiewicz za zaufanie 🥰

"Wiesz, mieć samochody, władze, pieniądze, ale czasem jedna osoba zmienia wiele. (...) Leżysz z nią, spędzasz czas, rozmawiacie o głupotach i nigdy się razem nie nudzicie. Gdy jej nie ma obok ciebie, czujesz jakby ktoś zabrał cząstkę twojej duszy. Masz koszmary. Udajesz silnego, a wewnątrz jesteś, mówiąc brutalnie, rozpierdolony."

🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

Amanda przenosi się do Warszawy, gdzie zaczyna pracę w firmie zajmującej się uciszaniem skandali. Właściwie już pierwszego dnia wikła się w romans z szefem.

Robert Kamiński to elegancki, kasiasty i nawet romantyczny facet. Jednak ma swoje demony przeszłości, które go prześladują.

Jednym z wątków jest też nieszczęśliwa miłość, która połączyła kiedy matkę Amandy i ojca Roberta. Cóż za zbieg okoliczności, prawda?

Wspomnę, że Robert nie jest jedyną ważną postacią męską. Jest jeszcze Dorian, który mocno namiesza...

Historia jest napisana bardzo przystępnie. Prosty język sprawia, że bardzo szybko się czyta. To jak dla mnie super, zważywszy na to, że sama książka ma ponad 400 stron. Całkiem spora cegiełka 😁

Sama fabuła ciekawa, niezbyt często spotykana🤔 Jak dla mnie niektóre wątki mogłyby zostać szerzej rozwinięte. Wiele rzeczy było opisane po łebkach, miałam wrażenie. Zupełnie jakby autorka gdzieś się spieszyła 🤔😅

Całkiem sporo scen erotycznych także znajdziecie w tej książce 😈 Bardzo szczegółowo opisanych, za co daję plusa! Te opisy pobudzają mocno wyobraźnię 😈

Amanda trochę jakby sama nie wiedziała, czego chce. Z jednej strony kocha Roberta, z drugiej zaś miała słabość do Doriana🤷‍♀️

Niemniej jednak Am jest odważną kobietą, która nie boi się powiedzieć, co myśli. Nie boi się stanąć w czyjejś obronie.

"Dla niektórych przeznaczeniem nie jest bycie szczęśliwym, ale bycie kimś wielkim, kimś, kogo zapamietają."

Momentami wiało grożą podczas czytania 😳 Były sytuację przerażające. Nie umiem jednoznacznie określić gatunku tej ksiazki 🤔 Niby romans/erotyk, ale trochę też thriller a nawet kryminał. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Zakończenie jest zadziwiające. Troszkę jakby autorka planowała kontynuację 😁 Osobiście nie wyobrażam sobie, że miałoby to się tak skończyć, jak się skończyło 🙄😅

Polecam Wam zapoznać się z tą książką❤️ Premiera już w poniedziałek czyli 17 stycznia 2022!!

🎀RECENZJA PRZEDPREMIEROWA PATRONACKA🎀

Dziękuję @wydawnictwofeniks oraz @julia_dutkiewicz za zaufanie 🥰

• KONIECZNIE PRZECZYTAĆ!!!
  • NIE CZYTAM
  • Literatura piękna

Dodaj cytat z książki Moc namiętności