Konsorcjum. Tom 1

Wydawnictwo: Novae Res
Anna

Magnetyczny, przystojny biznesmen, tajemnicze konsorcjum i młoda, zdolna finansistka Nadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Gdy po studiach przenosi się do Berlina i zaczyna sama dbać o swoje utrzymanie, niespodziewanie otrzymuje intratną propozycję zarządzania ekskluzywnym klubem nocnym na obrzeżach miasta. Dzięki Aśce, swojej najlepszej przyjaciółce, ma szansę robić to, co...

Nadia jest zadowoloną z życia, atrakcyjną singielką. Gdy po studiach przenosi się do Berlina i zaczyna sama dbać o swoje utrzymanie, niespodziewanie otrzymuje intratną propozycję zarządzania ekskluzywnym klubem nocnym na obrzeżach miasta. Dzięki Aśce, swojej najlepszej przyjaciółce, ma szansę robić to, co kocha, i wreszcie wykazać się swoimi umiejętnościami. Jest tylko jeden problem, a na imię mu Dominic Alexandrow. Porywczy i nieprzystępny szef Nadii, obdarzony hipnotycznym spojrzeniem i ciałem godnym boga seksu, może w każdej chwili sprawić, że dziewczyna wpadnie w poważne tarapaty...

źródło opisu: https://zaczytani.pl/ksiazka/konsorcjum,druk

źródło okładki: https://zaczytani.pl/ksiazka/konsorcjum,druk

mala5317 | 2018-12-15
Przeczytana: 15 grudnia 2018

W jednej paczce od wydawnictwa Novae Res dostałam cztery książki. Tę postanowiłam zachować na sam koniec gdyż była dość gruba. Liczy ponad pięćset osiemdziesiąt stron które uwierzcie mi zlecą wam w oka mgnieniu. To pozycja idealna na prezent dla żony, dziewczyny lub przyjaciółki. Namiętność, pożądanie, seksapil i zmysłowość wylewają się tu z każdej strony. Do tego ciekawi i sympatyczni bohaterowie dopełniają całości i sprawiają że już nie mogę się doczekać do kolejnej części. Pochłonął mnie ten berliński klub z tajemniczym właścicielem i seksowną pracownicą.

Ale od początku...

Książka ta to połączenie Christiana Greya i Gideona Crossa w jednym. Dominic Alexandrow jest zaborczy, autorytarny i nieziemsko przystojny, z czego doskonale zdaje sobie sprawę. Kobiety do niego lgną i prawie kładą mu się pod stopami by tylko przez chwilę pobyć w jego towarzystwie. I choć ma piękną powłokę w środku jest pusty. Nie wie co to miłość, zaufanie, czułość. Nikt go tego nie nauczył a dopóki...

Snieznooka | 2019-03-12

Ta ciekawie wyglądająca i tajemniczo zapowiadająca się cegiełka trafiła w moje dłonie za sprawą autorki, muszę przyznać, że okładkowy opis mnie zaciekawił na tyle, że zapragnęłam poznać tego niesamowitego Dominica, poczuć ten kipiący od niego magnetyzm na własnej skórze. Chciałam zobaczyć czy jest szansa na to, aby ten arogant wyszedł „na ludzi”, a z pustki, która go trawi zaczęła stopniowo wyłaniać się głębia i bogatość charakteru. Jak odebrałam „Konsorcjum”? Czy jest to powieść wciągająca, czy tez odstraszająca?
Nadia Cruz jest urodziwą i młodą kobietą, która wydaje się mieć wszystko czego potrzebuje. Ma przyjaciół, pracę, nie jest głupią gąską. Mimo wszystko decyduje się na przeprowadzkę do Berlina, próbując powrócić do normalności po dość burzliwym okresie w jej życiu. Z dala omija wszystko na literę „z”, związki nie są dla niej, woli skupić się na karierze, która jest w życiu stabilnym punktem, nad którym ma kontrolę. Pewnego wieczoru udaje się wraz z przyjaciółmi do jednego z...

Kasia | 2019-04-14

Mogę cię posuwać gdzie tylko chcesz, i co więcej, obiecuję, że te usta ... jęcząc, będą błagały mnie o jeszcze więcej. - obiecuje Dominic Alexandrow. I w takich chwilach, zaczynam się poważnie zastanawiać, czy przypadkiem polskie czytelniczki w ostatnim czasie nie uległy manii przystojnych i niebezpiecznych mężczyzn. Czytelnicy, a właściwie, w szczególności czytelniczki uwielbiają historie szarych myszek, w których zakochują się przystojni, niebezpieczni mężczyźni, którzy wcześniej mieli serce z kamienia nieczułe na wyższe uczucia. A.S. Sivar może nie odkryła Ameryki swoją książką, bowiem to historia, jakich w ostatnim czasie niemało na naszym wydawniczym rynku. A mimo wszystko ma w sobie to coś, co sprawia, że chcemy poznać dalsze losy bohaterów. Oto właśnie ,,Konsorcjum" - opowieść o niegrzecznej znajomości dwójki głównych bohaterów, ale z drugiej cały czas powieść, która skrzętnie wypełnia ramy romansu.

Cała historia zaczyna się w momencie, gdy Nadia — piękna i zdolna...

coffee_cup90 | 2019-03-03
Na półkach: 2019, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 02 marca 2019

Pełna wersja recenzji na: https://coffee-cup90.blogspot.com/2019/03/a-s-sivar-konsorcjum.html

Nawet nie wiecie, jak się cieszę, że dzisiaj mogę przyjść do Was z recenzją debiutanckiej powieści A. S. Sivar. Według mnie „Konsorcjum” wraca do korzeni gatunku literatury erotycznej.

Zdaję sobie sprawę, że „Konsorcjum” to opasłe tomisko i kiedy ta książka trafiła w moje ręce to się lekko wystraszyłam jej objętości. Jednak nie ma co oceniać książki po okładce, a w tym przypadku po gabarytach. Po przeczytaniu kilku pierwszych stron zauważyłam, że tę historię czyta mi się naprawdę dobrze.

Historia przedstawiona w „Konsorcjum” może i jest banalna, ale nie oszukujmy obecnie jest ciężko wymyślić coś co będzie oryginalne, skoro na rynku wydawniczym jest tyle książek. W tej historii przede wszystkim podoba mi się relacja hate-love pomiędzy Dominicem a Nadią. Spięcia pomiędzy tą dwójką podkręcają tylko atmosferę do granic możliwości. Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak się ucieszyłam, gdy w...

Pełna przedpremierowa recenzja: https://arystokratkispodksiegarni.blogspot.com/2018/12/miosc-szybka-jazda-i-gesta-erotyczna.html

"Gorąco polecam tę pozycję! Ta książka jest wręcz fenomenalna. Znalazłam tu siebie w kilku osobach. Powiem, że autorka ma lekki styl, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko. Poruszyła u mnie wszystkie struny emocjonalne, które posiadam. Pokochałam jej bohaterów, jej styl, jej książkę i z niecierpliwością wyczekuję kolejnego tomu, bo aż się nie mogę doczekać, kiedy wpadnie w moje ręce. Płakałam przy niej, a także często się śmiałam, a niekiedy denerwowałam się. Autorka spisała się znakomicie i mam nadzieję, że kolejny tom będzie równie fascynujący i piękny co ten pierwszy. „Konsorcjum” kryje w sobie to, co uwielbiam najbardziej, a mianowicie miłość, szybką jazdę i świetne samochody, przyjaźń"

ZaczytanaOlaa | 2019-02-20
Przeczytana: 20 lutego 2019

„Magnetyczny, przystojny biznesmen, tajemnicze konsorcjum i młoda, zdolna finansistka”.

Te słowa i ciekawa okładka spowodowały, że z zaciekawieniem sięgnęłam po „Konsorcjum” A.S. Sivar. Jest to historia o młodej dziewczynie Nadii, która kończy studia i zaczyna sobie układać samodzielne życie, tylko dzięki swojej przyjaciółce może spełnić swoje marzenia i zacząć zarządzać ekskluzywnym klubem nocnym. Tam poznaje przystojnego, porywczego i nieprzystępnego Dominica. Jak potoczą się ich losy? Czy Nadia podejmie się tej pracy a może jednak zrezygnuje?

„Konsorcjum” nie ukrywam jest to cegiełka (bo ma prawie 600 stron), ale naprawdę bardzo szybko i przyjemnie czytało mi się tą historię. Świat głównych bohaterów pomógł oderwać mi się od codziennych obowiązków, przez co razem z nimi mogłam przeżywać wszystkie sytuacje. Czasami razem z nimi się śmiałam, czasem wkurzałam, a nawet i wzruszałam. Znajdziemy w tej książce wszystko, co dobry romans powinien mieć.

Jeżeli chcecie przeczytać...

Truskaweczka | 2019-03-28
Na półkach: Recenzenckie, Przeczytane

Chcę dalej śledzić losy Dominica i Nadii, jej zwariowanej i dziwnej przyjaciółki oraz ich znajomych. Chociaż realności w tej książce zdecydowanie brak, a autorka troszeczkę zaszalała i zdecydowanie dała się ponieść wyobraźni, to tytuł ten wspominać będę raczej pozytywnie. Polubiłam ten świat, wolny od "prawdziwych" problemów, pełen intryg, fochów i złości. Chcę go więcej, ale mam też nadzieję, że autorka trochę się pohamuje z zazdrością Dominica. Wszystko zniosę, ale to musi zmienić. Bez tego książka byłaby naprawdę świetna.

Kadi | 2019-04-16
Przeczytana: 16 kwietnia 2019

Ta książka ma w sobie jakiś magnetyzm. Jej treść nie była głęboka, bohaterzy mało wybitni a sama w sobie historia - dość zagmatwana. Jednak czuć tutaj wzajemny pociąg i chemię. Autorka świetnie zbudowała atmosferę pomiędzy bohaterami i mam nadzieję, że w kolejnych częściach nie zawiedzie. W przeciwnym razie można powstać mała katastrofa. Przecież nikt nie lubi czytać o licznych zdradach (które są odbierane jako norma), chorobliwej zazdrości, bezsensownych sprzeczkach czy ciągłym seksie. Bądź co bądź czytało się miło i szybko ;)

angela2905 | 2019-03-01

Książka dość obszerna, a więc trochę odkładałam jej przeczytanie. Jednakże piękna okładka patrzyła na mnie zachęcająco i trzeciego dnia już nie wytrzymałam, wzięłam się za czytanie.

Przedstawiona tutaj historia bardzo mnie wciągnęła. Także mimo wielu stron, książkę przeczytałam w trzy dni.

Młoda finansistka Nadia zaczyna samodzielne życie po studiach i chce być niezależna. Dlatego też podejmuje się pracy zarządzania nocnym klubem, gdzie poznaje Dominica, który jest nieziemsko przystojny ale również porywczy i ma problemy z wyrażaniem uczuć.

Fabuła ma wszystkie elementy klasycznego romansu, więc jeśli szukacie tego typu lektury, nie zawiedziecie się. W książce jest wiele miłości, pożądania, namiętności. Myślę, że przypadnie ona do gustu fanom „Pięćdziesiąt twarzy Greya”.

Fabuła jest lekka i niezbyt wymagająca. Jednym słowem to książka idealna na relaks i odprężenie. Znajdziecie tutaj też sporą dawkę humoru, gdyż historia Nadii i Dominica obfituje w różne wątki zakropione nie...

Angel | 2019-02-13
Przeczytana: 12 lutego 2019

Konsorcjum, to taka mała cegiełka. Liczy prawie 600 stron. Mimo tego, czyta się ją naprawdę bardzo szybko! Głównymi bohaterami są Nadia i Dominic, ale całkiem fajnie poprowadzony jest też pobocznie ,wątek ich najlepszych przyjaciół. Cała czwórka to bardzo mocne charaktery. To takie osoby, przy których raczej nie da się nudzić.
Młodzi, piękni i bogaci, te przymiotniki od razu wpadają nam do głowy, kiedy myślimy o bohaterach. Jako, że akcja rozgrywa się w dużej mierze w ogromnej rezydencji, w której znajduje się klub, gdzie zaczyna pracować Nadia, całkiem sporą częścią ich życia są imprezy, jak najbardziej alkoholowe. Brzmi trochę płytko i pusto? Może i tak, ale dla równowagi, poznajemy tych młodych ludzi, jako osoby inteligentne, ambitne, potrafiące zapracować na siebie.
Nadia jest piękną kobietą, do Dominica wzdychają wszystkie kobiety. Wszystkie! To taki Pan idealny, jednocześnie jednak, okazuje się okropnie zaborczy. Zazdrość, afery, Zdecydowanie znajdziemy ich całkiem wiele na...