Myśl właściwie, żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień

Okładka książki Myśl właściwie, żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień Fulton John Sheen
Okładka książki Myśl właściwie, żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień
Fulton John Sheen Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael religia
religia
Think Right, Live Well. Daily Reflections
Dom Wydawniczy Rafael
2018-12-05
2018-12-05
Laura Bigaj
abp sheen życie szczęście refleksje

Przez cały rok brałem sobie myśli abp. Sheena na rozmyślanie. Myśli ma genialne, ale niestety bardzo częsty nie pokrywały się z datami, wydarzeniami, wspomnieniami czy świętami, które przypadały. Kilka razy miałem wrażenie, że ktoś daje cytat, żeby był. Był po prostu "od czapy". Jednak polecam ją tym wszystkim, którzy chcą abp. Sheena lepiej poznać.

Najpierw asceza a potem impreza, czyli krótkie sentencje na każdy dzień Pański. Jak zwykle u Sheena - mądre, jeszcze mądrzejsze i niesamowicie mądre. Wiele z nich zaliczam do ulubionych. A te ulubieńsze to np. z 17 i 23 lutego, 12 i 30 marca, 11 i 18 kwietnia. Też z 17 maja - mocne ! 29 czerwca, 18 i 23 sierpnia. 10 września - adekwatne :). 28 września - też. 4 i 29 listopada … a tak naprawdę to wszystkie … :). Cieszyłbym się, gdyby został świętym. Może cud przypisywany jego wstawiennictwu w rodzinie Travisa i Bonnie Engstrom przyczyni się do tego.

• Religia
  • Dla duszy
  • Religijne
  • Posiadam 🏠
  • Domowa biblioteczka

Fulton John Sheen Myśl właściwie, żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień Zobacz więcej