Świadectwo. Dziennik duchowy

Wydawnictwo: Agape
religia
Ursa

„Kochać Chrystusa trzeba w ludziach, bo On tam jest spragniony miłości. Nie w abstrakcyjnych wyobrażeniach, lecz w konkretnych osobach, które znam i spotykam, zwłaszcza w tych, w których brak miłości”. Alicja Lenczewska Alicja Lenczewska zmarła w Szczecinie 5 stycznia 2012 roku. Ta mało znana mistyczka zostawiła nam poruszające dzienniki, w których zapisała słowa, jakie – za jej pośrednictwem...

Alicja Lenczewska

Alicja Lenczewska zmarła w Szczecinie 5 stycznia 2012 roku.
Ta mało znana mistyczka zostawiła nam poruszające dzienniki, w których zapisała słowa, jakie – za jej pośrednictwem –
Pan Jezus kieruje do każdego z nas.

Każdego prowadzę drogą dopasowaną do jego możliwości. Maksymalnie optymalną. Dlatego drogi są różne i nie można komuś zazdrościć jego drogi, jego doznań czy łask. Każdy otrzymuje to, co dla niego najwłaściwsze i najlepsze, choćby wydawało się inaczej. Wy nie macie pełnego rozeznania. Dlatego musicie Mi ufać i godzić się na to, co czynię w waszym życiu. Godzić się z radością i ufnością, bo jest to najlepsze ze wszystkiego, co mogłoby być.(fragment książki)

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa

ZaczytanaAgniesia | 2019-06-28
Przeczytana: 28 czerwca 2019

Książka z grupy takich, których nie da się ocenić ilością gwiazdek.
Mocne świadectwo wiary - Miłości Bożej, trwania w Chrystusie, życie zgodnie z Jego wolą.
Dla tych, którzy potrzebują dobrej lektury duchowej.

Magdalena | 2018-03-07

...aż ciężko wierzyć, że można nie wierzyć...

BookReader | 2017-06-09

O Alicji Lenczewskiej usłyszałem niedawno dopiero. Była to polska współczesna mistyczka. Zmarła w Szczecinie 5 stycznie 2012 roku. Książka "Świadectwo. Dziennik duchowy" jest rzeczywiście dziennikiem. Są w nim spisane rozmowy Alicji Lenczewskiej z Panem Jezusem. Płakałem niesamowicie podczas lektury. Książka bardzo cenna dla spraw duchowych. Dzięki lekturze zrozumiałem na przykład, na czym tak naprawdę polega prawdomówność. Mylnie ją rozumiałem. Bardzo polecam, znakomity pokarm dla ducha.

tirarira | 2017-05-26
Przeczytana: 26 maja 2017

Da się? DA! bez pompatycznego języka kościelnego, bez kazań... bez złota i bogactwa... ludzkie uczucia, emocje, lęki... życie! trafia do człowieka!