Mistyk w kąpieli. Duch Święty i codzienność

Wydawnictwo: Esprit
religia
DIENEKES

Ojciec Joachim Badeni, legendarny krakowski dominikanin, charyzmatyk, a niektórzy twierdzą, że mistyk, zostawił po sobie teksty, które umacniają wiarę i jednocześnie unoszą kąciki ust do szczerego uśmiechu. Zebrane z wielką starannością przez Sylwestra Szefera rozmowy i refleksje prezentowane w tej książce to doskonały przewodnik po mistyce życia codziennego. Bo przecież najtrudniej odnaleźć Boga w codziennych zmaganiach i prostych czynnościach.
Bez zbędnego patosu i z rozbrajającą czułością dominikanin odpowiada na ważkie pytania i rozwiewa wiele wątpliwości dotyczących życia duchowego. Przede wszystkim jednak pokazuje, że kiedy jesteśmy otwarci, to Duch Święty może nas zaskoczyć nawet w kąpieli.
Mistyka kąpieli? Randki? Zakupów?
Takie rzeczy tylko z Duchem Świętym!
Daj się zaskoczyć!

źródło opisu: http://www.esprit.com.pl/430/Mistyk-w-kapieli.html

źródło okładki: http://www.esprit.com.pl/430/Mistyk-w-kapieli.html

Sempai | 2018-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2018

Czyta się bardzo szybko i lekko. Ojciec Badeni mówi o trudnych sprawach bardzo prostym językiem, w sposób szczery i autentyczny. I chyba właśnie autentyzm jest największą zaletą książki

katecz | 2017-02-17
Przeczytana: 17 lutego 2017

O. Badeni ma w sobie taką pokorę, szczerość, dziecięcą radość i autentyczność, która mnie osobiście bardzo przyciąga ;-)

Szkoda, ze już nie żyje i nie wyda więcej książek.

| 2017-03-02
Przeczytana: luty 2017

Lekka, szybka, pouczająca i przyjemna.

Kinga | 2016-12-22
tysia000096 | 2017-12-29