Książka Roku 2018

Wydawnictwo: Wydawnictwo Aktywa
DIE GESETZE DER GEWINNER
poradniki
halvdan

Co powstrzymuje wielu ludzi przed tym, aby wiedli życie, którego pragną? Po prostu nie znają zasad, według których żyją wszyscy zwycięzcy. W niniejszej książce Bodo Schäfer opisuje 30 zasad, których nauczył się, aby w wieku trzydziestu lat zostać milionerem. Również Ty skorzystaj teraz z tej sprawdzonej wiedzy. Wówczas tylko w ciągu jednego miesiąca zaczniesz wieść życie, którego pragniesz – i na które zasługujesz. Każdego dnia przeczytaj po prostu jedną zasadę – i patrz, jak Twoje marzenia stają się rzeczywistością.

Zachwyceni czytelnicy o książce Bodo Schäfera:

„Nie zabierze Ci to nawet dziesięciu minut dziennie, a poznasz zasady, które pozostaną z Tobą na całe życie”
– Andy Köpke Trener bramkarzy niemieckiej drużyny piłki nożnej

„Dzięki Zasadom zwycięzców osiągniesz to, czego się spodziewasz”
– Erich Sixt Założyciel i Prezes Zarządu Sixt AG

„Zachęcająca książka w swoich życiowych mądrościach! Inspirujące wademekum”
– prof. dr Hans Küng teolog

źródło opisu: https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Aktywa-1771722023118604/

źródło okładki: https://www.facebook.com/Wydawnictwo-Aktywa-1771722023118604/

SaraSam | 2019-02-17

Poradniki nie są moją domeną. Zazwyczaj ich nie czytam. Kiedy przyszła oferta książki do recenzji pomyślała, że warto przekonać się, dlaczego ludzie kupują tego typu książki. Czy rzeczywiście znajdują złote środki na własne bolączki, czy odkrywają sposoby, aby osiągnąć sukces zawodowy, czy też harmonię duchową?

Bodo Schäfer został milionerem mając 30 lat. Postanowił podzielić się trzydziestoma zasadami, które pozwolą każdemu przekuć marzenia w rzeczywistość w książce „Zasady zwycięzców”. Osobiście podchodzę z rezerwą do tego typu rewelacji.

Co się okazało pod koniec lektury? Z wieloma stwierdzaniami autora zgadzam się, inne wydały mi się utartymi hasłami, które mogą, lecz nie muszą pomóc w osiągnięciu celu. Gdyby tak łatwo przychodził sukces po przeczytaniu poradnika, to czyż nie bylibyśmy wszyscy milionerami żyjącymi w zgodzie ze wszechświatem? Uważam, że należy wziąć pod uwagę podłoże kulturalno-społeczne.

Autor doświadczenie zdobywał w Niemczech. A wiadomo, co kraj, to...

Ayasha | 2019-01-04

Nie sięgam często po poradniki, ale czasem i takie pozycje też czytam. Ta książka zainteresowała mnie swoim opisem i uznałam, że chcę dać jej szansę. Dawno już nie czytałam książek tego typu i dlatego z zainteresowaniem zabrałam się za ten tytuł. Czy to był dobry wybór?

"Zasady zwycięzców" to przede wszystkim książka, która pozwala spojrzeć nieco inaczej na marzenia, udowadnia, że da się je zrealizować, że można osiągnąć więcej niż się nam wydaje. To zbiór 30 zasad, których Bodo Schäfer nauczył się, aby zostać milionerem w wieku trzydziestu lat.

Dawno nie czytałam tego typu książek i pozytywnie się zaskoczyłam jak dobrze mi się ją czytało. Mamy tutaj krótkie rozdziały, a każdy z nich dotyczy innej zasady. Znajdziemy tutaj m.in. takie tytuły rozdziałów jak: podejmuj decyzje, naucz się pokonywać trudności, marz i żyj swoim marzeniem, dawaj z siebie 110%, dawaj i wybaczaj, cierpliwie wznoś swoje fundamenty. To tylko przykłady, ciekawych i motywujących zasad jest tutaj aż 30. Podoba...

Kasia Malinowska | 2019-01-13

Jeśli nie jesteście zadowoleni ze swojego życia i chcielibyście coś w nim zmienić, ale macie obawy, jeden z najlepszych praktyków i teoretyków wydał dla Was mały poradnik, jak zmienić siebie i zostać zwycięzcą.

W poradniku znajdziemy masę porad, jak zmienić siebie i swoje nastawienie do świata, żeby zostać zwycięzcą. Uczy jak podchodzić do porażek, a także podkreśla, że nielogicznym jest stwierdzanie, że spróbuje się coś zrobić. Ponadto uczy jak szybko podejmować decyzje i jak ważna jest to umiejętność.

Myślę, że poradnik jest godny uwagi. Co prawda część treści odnosi się do osób prowadzących swoje własne działalności gospodarcze, ale myślę, że część zagadnień jestem nawet w stanie podsunąć uczniom jako wskazówka do tego, żeby się nie poddawali tylko walczyli o jak najlepsze wyniki w nauce. Uważam, że jest to bardzo uniwersalny poradnik, który być może znaczna część z nas powinna przeczytać.

Jedynym minusem jest wydanie książki, które troszkę odstrasza. I absolutnie nie mam...

BookParadise | 2019-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2019

,,Zasady zwycięzców” to książka, która może okazać się pomocna osobą zdeterminowanym i zdecydowanym na zmiany. Myślę, że nie warto się śpieszyć z przyswajaniem jej treści i przede wszystkim lepiej skupić się na efektach oraz rzetelnym wykonywaniu ćwiczeń. Być może wtedy zbliżymy się do osiągnięcia pełni własnych możliwości. Na pewno nie jest to książka, która zadowoli wszystkich czytelników, ale na pewno nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem zawartych w niej informacji, bo autor pisze jasno i klarownie.

Więcej na: http://www.bookparadise.pl/2018/12/zasady-zwyciezcow-bodo-schafer.html

SwiatTomskiego | 2019-01-05
Przeczytana: 26 grudnia 2018

Książka, która otwiera oczy na proste rzeczy, które nas ograniczają, ograniczają nasze postrzeganie siebie i świata i tym samym uniemożliwiają osiągnięcie sukcesu. Polecam każdemu. Nie lubię czytać poradników. Jednak to coś więcej niż zwykły poradnik. Poświęć każdego dnia 10 minut na przeczytanie jednej zasady i zobacz jak zmieni się Twój światopogląd.

Magdalena Bienia | 2012-06-12
Przeczytana: lipiec 2011

Dużo przydatnych porad, w kontekście własnego rozwoju i kształtowania osobowości. Niektóre zupełnie proste, wręcz banalne i oczywiste, a jednak często przez nas zapominane w ferworze codziennego życia.

Iliana | 2019-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2019

"Czyż nie jest tak, że czasami jesteśmy więźniami naszej przeszłości? Że kurczowo trzymamy się różnych rzeczy i poczucia bezpieczeństwa? I że przez to mamy spętane ręce i nie możemy sięgnąć po to, co uczyniłoby nas szczęśliwszymi? Pojawia się tutaj zasadnicze pytanie: Co chcemy osiągnąć w swoim życiu?"

Z nowym rokiem nowe plany. Marzenia warte spełniania. Jeśli potrzebujecie skutecznego motywującego składnika, ta pozycja jest idealna dla Was. Bodo Schäfer przez lata czynnie i z należytym wydźwiękiem zajmował się motywacją ludzi do dążenia i osiągania obranych celów, spełniania marzeń. Stąd język książki - czytelny, sugestywny, prosty i bardzo przystępny. Poza tym, książka wypełniona jest mnóstwem konkretnych przykładów. Ci z Was, którzy znają mój gust czytelniczy wiedzą, że do tego typu książek podchodzę z ogromnym dystansem, dlatego podczas lektury skupiam się na tym, by treść przynosiła mi maksimum przyjemności, nie przytłaczała gatunkiem.

Trzydzieści zasad, które pomogą Wam...

halvdan | 2018-11-23
Przeczytana: 30 listopada 2018

30 zasad, którymi powinien kierować się każdy kto planuje lub rozpoczął własną działalność. To również poradnik dla każdego z nas zatrudnionych na etacie. Jak przejąć kontrolę nad własnym życiem, podejmować decyzje świadomie, pracować tak żeby wspiąć się po szczeblach kariery? Tego dowiemy się na podstawie lektury tej książki.

boseti | 2017-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2017

Książka nie powala na kolana, niektóre historyjki opowiedziane na początku rozdziałów są "dziwne" ale za to jest jedna historia dla której warto kupić i przeczytać tę książkę, historia naprawdę zmieniła mój światopogląd i przez nią wszedłem na wyższy poziom.

Anna_Jeż | 2019-02-13
Przeczytana: 06 lutego 2019