Grzech

Cykl: Gordian (tom 1)
Wydawnictwo: NieZwykłe
karollllllla

Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść. Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie. Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być...

Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść.

Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem na rozładowanie buzujących w nim emocji, lecz czy wystarczającym? Czy każdy grzech można odkupić? Czy rany z przeszłości mogą się zabliźnić na dobre? Czy dwoje poranionych przez życie ludzi powinno być razem?

źródło opisu: niezwykłe

źródło okładki: niezwykłe

Wioleta Sadowska | 2019-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2019

"Diabeł nigdy nie śpi".

Uwielbiam takie zaskoczenia. Melissa Darwood w swojej najnowszej książce pokazała swoim czytelnikom zupełnie nową twarz. Twarz pełną wyuzdanego seksu, pikantnych scen wyzwalających skrajne emocje oraz mrocznych instynktów, które często staramy się ukryć sami przed sobą. Grzeczne dziewczynki czytają romanse, złe przeczytają "Gordiana".

Melissa Darwood to ukrywająca się pod pseudonimem polska pisarka, pochodząca z małego, ale jakże urokliwego miasteczka w środkowej Polsce. Romantyczna dusza, kochająca przyrodę, zwierzęta i książki. Swoją twórczość kieruje do czytelniczek młodych duchem, spragnionych romantyzmu i intensywnych emocji. "Gordian" to pierwszy tom serii "Grzech".

Gordian to student inżynierii i trener sztuk walki, który niesie w swoim życiu bagaż traumatycznych przeżyć. Bohater jest niezwykle atrakcyjnym mężczyzną, któremu nie oprze się żadna kobieta, co oczywiście nagminnie wykorzystuje. Gdy poznaje przybraną siostrę Kirę, stara się zdobyć ją...

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

ach ten Gordi…

Książkę przeczytałam już jakiś czas temu, ale musiałam pozbierać myśli, ponieważ... „Gordian” jest skomplikowany. Chociaż sama fabuła nie jest zawiła, to wszystkie płaszczyzny, które trzeba przeanalizować po jego lekturze, wymagają przetrawienia tego, co dostajemy w pakiecie z boskim ciałem Gordiego.

Zacznijmy jednak od początku.

Gordian to młody mężczyzna, który próbuje jakoś poradzić sobie z… życiem i trudną przeszłością. Studiuje, trenuje sztuki walki, ma wielkie plany związane ze swoim wynalazkiem i… uwielbia seks. Przynajmniej tak można pomyśleć po pierwszej połowie książki. Ale czy to wszystko jest takie proste? O tym za chwilę.
W pewnym momencie na jego drodze staje Kira, która jest córką męża jego matki. Taka siostra- nie siostra. Od pierwszego momentu Gordiana do niej ciągnie, ale dziewczyna nie jest taka jak wcześniejsze jego podboje. Nie ulega jego urokowi i stanowi dla niego wyzwanie. Oczywiście...

itysiek_reads | 2019-01-24
Przeczytana: 23 stycznia 2019

Melissa Darwood to pisarka powieści dla kobiet i młodzieży, tworząca pod pseudonimem. Pochodzi z niewielkiej leśnej miejscowości w środkowej Polsce. Jej książki cechują lekki styl, charakterni bohaterowie, nieprzewidywalność fabuły i romantyczność. Autorka debiutowała w 2013 roku bestsellerową powieścią z gatunku young-adult „Larista”. Pozostałe wydane książki autorki to „Pryncypium”, „Luonto”, „Tryjon” i „Guerra”. Powieść „Gordian - grzech” jest pierwszym tomem serii erotycznej, jaki wyszedł spod pióra pisarki [opis pochodzi z książki].

Gordian jest niebezpieczny. Faceci się go obawiają, a kobiety nie mogą mu się oprzeć. On również nie ma problemu z szybkim seksem i zaspokojeniem swojego pragnienia. Bierze co chce i zawsze jest pewny siebie. Jednak ten facet skrywa mroczny sekret… Zabił człowieka i nie czuje żadnych wyrzutów sumienia. Głosy w swojej głowie zagłusza seksem, ale na jego drodze pojawia się Kira, która nie reaguje na niego tak, jak mógłby się spodziewać. Za wszelką...

Pistacia_Vera | 2019-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2019

Zaskoczyła mnie autorka. zaskoczyła pozytywnie. po poprzednich książkach skierowanych raczej do nastoletnich czytelników napisała coś dla dorosłych. to erotyk z naprawdę częstymi opisami czynności seksualnych ale w tej historii jest też schowana inna historia opowiadająca o czymś więcej niż niepohamowany apetyt na seks. czyta się błyskawicznie i tu mam zastrzeżenie do wydawnictwa, bo tom pierwszy jest zdecydowanie za krótki i może lepiej byłoby zamknąć te historie w jednym tomie niż rozwlekać ją na trzy. pozycja dla fanów erotyków z nutką fantastyki.

Bum... Bum... Bum... Slyszycie ten dźwięk? To ja walaca głową w ściane aby zapomnieć o tym co właśnie przeczytałam. Nawet jeśli miałoby się to skończyć wstrzasnieniem mózgu to będzie warto.

Bardzo rzadko sięgam po książki polskich autorów. One zwyczajnie do mnie nie przemawiają, brakuje im tego wyjątkowego CZEGOŚ co mają w sobie dzieła takich genialnych twórczyn jak VI Keeland, Penelope Ward, K. Bromberg, Katy Evans czy Jennifer L. Armentrout. I bynajmniej nie mam tu na myśli genialnej ścieżki marketingowej oraz reklamy. To po prostu wyczucie smaku, stylu oraz umiejętność odroznienia zwykłego prostackiego pornola od literatury erotycznej dla kobiet. Dlaczego więc to sobie zrobiłam? Dlaczego sięgnęłam po "Gordiana"? Może zwyczajnie jestem masochistka i lubię sprawiać sobie ból? A tak na serio to po prostu staram się od czasu do czasu dać szansę swojej krajance, z czystej ciekawości nawet aby sprawdzić czy coś idzie ku lepszemu. Niestety póki co czarna dziura nicości...

Zacznijmy...

Aga_love_books | 2019-04-16
Na półkach: 2019, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 16 kwietnia 2019

Czy można napisać dobrą książkę, która ma raptem 260 stron, tak aby czytelnik nie dość, że był z niej zadowolony, to jeszcze fabuła była świetna, wciągająca i zawierała fajne, ciekawe akcje? Okazuje się, że można. Właśnie tego dokonała Pani Melissa Darwood. Powiem wam, że "Gordian" to naprawdę świetna książka, która wciągnęła mnie od samego początku. Ja lubię takich niegrzecznych chłopców, a tytułowy bohater jest nim zdecydowanie. Do tego pojawia się fajny wątek, (taki trochę fantastyczny bym powiedziała) który daje wiele do myślenia. Jestem ciekawa co też się może jeszcze wydarzyć. No kupiła mnie Pani, kupiła! Zdecydowanie muszę sięgnąć po drugą część, gdyż mam milion myśli na minutę w związku z tym, jak to się wszystko potoczy. Dodam jeszcze, że nie dość, że autorka wciąga nas w swoją historię, która jest naprawdę bardzo ciekawa, to do tego porusza też ciężkie tematy. Mimo, że książka ma tak niewiele stron, to z jej każdej kartki naprawdę wylewa się wiele fajnych rzeczy,...

Wisienka | 2019-03-22
Przeczytana: 21 marca 2019

Jestem pod wrażeniem, świetny erotyk. Najlepiej "z biegu" sięgnijcie po tę książkę. Dojrzałe dialogi, realni bohaterowie. Zero ckliwych scen charakterystycznych dla romansów i harlequinów. Konkretnie, na temat i z sensem. Podejrzewam pisarkę o dużą znajomość wiedzy psychologicznej. Naprawdę bardzo dobra powieść erotyczna. Czekam na ciąg dalszy.

Melissa Darwood w nowym, pikantnym wydaniu!

Gordian to gorąca, mroczna, nieprzewidywalna i rozpalająca zmysły powieść. Jeśli szukacie książki z oryginalną fabułą, świetnymi, realistycznymi bohaterami i zakończeniem, które totalnie was zaskoczy, to ta książka jest dla Was. Musicie ją przeczytać!

motheroftworeads | 2019-01-26

„Wyrządzoną krzywdę można wybaczyć, ale nie zapomnieć.”

Gordian to przystojny, mega gorący mężczyzna, który na codzień jest trenerem sztuk walki. Studiuje inżynierię i właśnie z tym kierunkiem ma pomysł na własny biznes. Nie zamierza się z nikim wiązać, a seks traktuje jako dobrą zabawę. Kobiety nie mogą mu się oprzeć, co bardzo chętnie wykorzystuje. Do czasu, kiedy na jego drodze staje Kira. Silna, charakterna kobieta trenująca kickboxing. Dziewczyna wcale nie jest zainteresowana Gordianem i wyraźnie opiera się jego urokowi. Gordian jest nieco zdezorientowany takim obrotem spraw, a zdobycie Kiry stanowi dla niego wyzwanie. Żeby nie było zbyt kolorowo, przez zbrodnię której dopuścił się w przeszłości Gordian, dręczą go demony, nad którymi nie jest w stanie w pełni zapanować. Czy Kira będzie jego lekarstwem i pomoże mu się od nich uwolnić?

„Gordian” to moje pierwsze spotkanie z autorką. Książkę czytało się błyskawicznie, nie jest to grube tomisko bo ma niecałe 300 stron. Ale...

kasia_recenzuje | 2019-01-04
Na półkach: Patronaty, Posiadam, Przeczytane

"- Ja pieprzę! - odstawia wodę, wyrywa mi z rąk ręcznik i zakrywa nim piersi.
- Czytasz w moich myślach. - Podchwytuję jej spojrzenie i uśmiecham się znacząco.
- Jezu, ty naprawdę myślisz tylko jednym. - Wyciera bluzkę.
- Nie tylko. Chociaż lubię o tym myśleć, a jeszcze bardziej to robić. I nic na to nie poradzę, że tak na mnie działasz. To jest silniejsze ode mnie."

Gordian jest przystojnym mężczyzną, w którym płynie polsko-grecka krew (co chyba trochę wyjaśnia jego temperament?;)). Na co dzień jest trenerem sztuk walki, dodatkowo studiuje inżynierię. Ma pomysł na własny biznes. Seks, czekolada, krav maga - to dla niego obowiązkowe trio. Nie ma na tym świecie kobiety, która będzie w stanie mu się oprzeć. Do czasu, gdy na jego drodze staje Kira, młoda dziewczyna, która całkiem nieźle sobie radzi z workiem bokserskim ;). Jest odporna na wszechobecny testosteron Gordiana, a jego duma nie potrafi tego zaakceptować. Gordian jest facetem, który ma wszystko pod kontrolą, za wyjątkiem...