Jak zerwać z nałogiem bycia sobą

Okładka książki Jak zerwać z nałogiem bycia sobą
Joe Dispenza Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
Breaking The Habit of Being Yourself: How to Lose Your Mind and Create a New One
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2020-09-04
2020-09-04
Ryszard Oślizło
poradnik rozwój osobisty rozwój duchowy samodoskonalenie mózg umysł podświadomość emocje medytacja

Przesłania książki wzbudziły we mnie sprzeczne odczucia. Mimo, że zawiera ona wiele pomocnych refleksji i prawd o życiu (jak np. ta, że jeśli na co dzień będziemy działać i myśleć w taki sam sposób, to nie powinniśmy się dziwić, że nic w naszej codzienności nie ulegnie zmianie), to nie wszystko w podejściu autora wydało mi się zdrowe.
Mam np. wrażenie, że zachęta do tego,...

Pozycja obowiązkowa dla każdego, kto choć trochę interesuje się rozwojem świadomości, duchowym, medytacjami, itp.
Można by rzec, że książka ta jest bardzo naukową i precyzyjną instrukcją obsługi człowieka, którą każdy powinien przeczytać.
Nasz świat wyglądałby wtedy zupełnie inaczej i piękniej. Ale wiedza ta pomału dociera do coraz szerszych kręgów, więc wszystko, co...

W końcu coś z sensem. Ujęcie pracy mózgu od strony pola kwantowego. Fizyka wypowiada się o sposobie energii jakie wytwarzają myśli i jak to wpływa na nasze życie. Co ciekawe bardzo płynnie przeplata się wyjaśnienie z naukami mistyków o uwalnianiu osobowości. Dla mnie rewelacja, ponieważ mam też medytacje tego autora.

• 2021
  • Poradnik
  • Inbox
  • Chcę w prezencie
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Jak zerwać z nałogiem bycia sobą