Okładka książki Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robić niezwykłe rzeczy Joe Dispenza
Joe Dispenza Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Becoming Supernatural: How Common People Are Doing the Uncommon
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2021-08-16
2021-08-16
2019-03-05

Wybitna, dla tych którzy są na nią gotowi i wiedzą po ca sięgają.
Jeśli przeczytacie tę książkę i ja zrozumiecie, nie wrócicie do tego co było wcześniej.
Budzimy się z Matrixa, do zobaczenia w 5D.

Wybitna, dla tych którzy są na nią gotowi i wiedzą po ca sięgają.
Budzimy się z Matrixa, do zobaczenia w 5D.

Pół roku czytania, pewnie ze dwa lata wprowadzania w praktykę. Ciekawa pozycja, oparta nie tylko na filozofii, jak to często w tej tematyce bywa, ale na neurologii.

Książka jest trudna, zajęło mi około pół roku żeby ją przeczytać ale warto

Książka jest trudna, zajęło mi około pół roku żeby ją przeczytać ale warto

📚 "Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał" to fascynująca książka autorstwa dr. Joe Dispenzy, światowej sławy naukowca, który łączy najnowsze badania z duchową mądrością. Autor udowadnia, że każdy z nas posiada nieograniczony potencjał i nadprzyrodzone zdolności, które mogą być uwolnione, zmieniając chemię naszego mózgu i otwierając się na transcendentne poziomy świadomości.

💡 Dr. Joe Dispenza opiera się na neuronauce, kwantowości i mistycznych rejonach, aby pokazać czytelnikom, jak wpłynąć na swoje procesy myślowe i chemię mózgu. Książka zawiera praktyczne terapie, instrukcje i medytacje, które pomagają rozwijać potencjał ciała, zdrowia, związków i całego życia.

🧠 W książce odkryjemy różnicę między trzecim a piątym wymiarem, nauczmy się programować nasz podświadomy umysł na nową rzeczywistość kwantową oraz doświadczania formuły tworzenia nowych i mistycznych doznań.

🔮 "Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał" inspiruje do przekraczania ograniczeń narzucanych przez przeszłość, tworzenia nowego ciała, umysłu i życia. Przewodnik ten pokazuje, jak doświadczyć sensacyjnych transformacji, uzdrowienia i osiągnięcia nadprzyrodzonego życia.

🗣️ Książka zdobyła pozytywne opinie światowych autorytetów, które doceniają jej wartość i przełomowe podejście do tematu rozwoju osobistego i duchowego.

👉 Jeśli szukasz naukowego potwierdzenia nadprzyrodzonych zdolności i chcesz poznać techniki, które pomogą ci rozwijać swój potencjał, to "Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał" jest pozycją dla ciebie! 🌟 #NadprzyrodzoneZdolności #RozwójOsobisty #KsiążkaNaukowa #Neuronauka #Kwantowość #Medytacja #Transcendencja #Zdrowie #Szczęście #Duchowość #InspirująceKsiążki #CzytajKsiążki #KsiążkiMotywacyjne

Ważna i wartościowa pozycja dotycząca świadomości i przebudzenia. Ogrom wiedzy popartej doświadczeniami naukowymi. Przybliżenie zasad fizyki kwantowej, biologii i chemii, podane w przystępny sposób.

Dzięki za naukowe podejście, potwierdzenie tego co powinno być normalne, a jest "nadprzyrodzone". Świat nie wygląda tak, jak postrzegamy go zmysłami, jak nas zaprogramowano na jego postrzeganie. Niniejsza książka jest ogromnym wsparciem dla mnie w opanowaniu umysłu.

Dla każdego zainteresowanego odkrywaniem samego siebie i rozwojem swojej świadomości jest to na pewno świetna pozycja, warta uwagi. Autor przedstawia w skondensowanej dawce wyniki swoich wieloletnich badań na temat zaawansowanej biochemii ludzkiego organizmu. Są tu:
-przykłady z życia ludzi, którzy spróbowali rozwinąć swój potencjał;
-zróżnicowane praktyki medytacyjne uwalniające energię i przenoszące umysł w odmienne stany świadomości;
-opisy przemian zachodzących w każdym centrum energetycznym człowieka (czakrach) w trakcie takiego procesu;
-instrukcje jak przenieść swoją świadomość w przestrzeń zunifikowanego pola, w którym istnieją wszystkie możliwości w nieskończonym czasie i jak zamanifestować je później we własnym życiu.
Książka momentami wydaje się być napisana dość trudnym naukowym językiem ale w większości wszystko jest wyłożone dość łopatologicznie. Po przeczytaniu i stosowaniu niektórych z opisanych medytacji, mogę stwierdzić, że coś w życiu i postrzeganiu świata na pewno się zmienia. Myślę, że na lepsze. :-)

-przykłady z życia ludzi, którzy spróbowali rozwinąć swój potencjał;
-zróżnicowane praktyki medytacyjne...

eeee?

eeee?

Przyjemny przewodnik po funkcjonowaniu w świecie, na dzisiejsze, kwantowe czasy. Polecam!!

Książka obowiązkowa dla każdego człowieka, zwłaszcza w aktualnych czasach, wyjaśnia zawiłą treść w bardzo przystępny i naukowy sposób. Jedna z książek po lekturze, której życie się zmienia, dosłownie! Meritum takie jak w "Potędze teraźniejszości" Eckharta Tolla, różnica polega na tym, że wyjaśnione w naukowy sposób, poparte dowodami i bardziej rozbudowane.

• Psychologia
  • Kupić