Okładka książki Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał. Jak zwykli ludzie mogą robić niezwykłe rzeczy
Joe Dispenza Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Data 1. wydania:
2019-03-05

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Przyjemny przewodnik po funkcjonowaniu w świecie, na dzisiejsze, kwantowe czasy. Polecam!!

Książka obowiązkowa dla każdego człowieka, zwłaszcza w aktualnych czasach, wyjaśnia zawiłą treść w bardzo przystępny i naukowy sposób. Jedna z książek po lekturze, której życie się zmienia, dosłownie! Meritum takie jak w "Potędze teraźniejszości" Eckharta Tolla, różnica polega na tym, że wyjaśnione w naukowy sposób, poparte dowodami i bardziej rozbudowane.