Książka Roku 2018

Nie jesteś samotną wyspą

Tłumaczenie: Wanda Grajkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Medium". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Medium
Oneness With All Life: Inspirational Selections from A New Earth
978-83-61987-23-9
Psychologia
galarina

Oto książka dla wszystkich, którzy chcą rozwinąć swoją samoświadomość, aby lepiej zrozumieć siebie, innych ludzi i cały świat dokoła. Dla tych, którzy pragną odkryć głębszy cel swego życia i dowiedzieć się, jak go osiągnąć. W tej książce Eckhart Tolle odwołuje się bezpośrednio do swego bestseleru Nowa Ziemia i do zawartych tam najbardziej inspirujących idei i spostrzeżeń. Wskazuje, jak...

W tej książce Eckhart Tolle odwołuje się bezpośrednio do swego bestseleru Nowa Ziemia i do zawartych tam najbardziej inspirujących idei i spostrzeżeń. Wskazuje, jak rozpoznać źródło wewnętrznych konfliktów, w których ciągle tkwimy; jak zdystansować się od codziennych trosk i od spraw materialnych; jak uwolnić się od uwarunkowań przeszłości, od uraz i pretensji – a wszystko po to, by przebudzić się duchowo, zyskać pełną świadomość własnego ja oraz „jedności ze wszystkim, co istnieje”, i dzięki temu stworzyć sobie bogate, spełnione, szczęśliwe życie.

źródło opisu: http://www.medium.com.pl/ksiazka.htm?id=291

źródło okładki: Medium 2012