Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc twojego umysłu

Joe Dispenza Wydawnictwo: Vital nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Vital
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-01-01

Efekt placebo to zagadnienie, które stale wzbudza sporo kontrowersji. Osobiście zaliczam się do grona fanów tego zjawiska, ale wiem, że jest całe mnóstwo niedowiarków, którzy negują jego efekty. Dr Joe Dispenza przedstawia placebo nie tylko jako coś wartego wiary, ale coś naukowego. Autor książki „Wymień swój umysł na lepszy model” w swojej nowej książce wielokrotnie...

• Rozwój osobisty
  • 2020