Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc twojego umysłu

Okładka książki Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc twojego umysłu
Joe Dispenza Wydawnictwo: Vital nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Vital
2014-01-01
2014-01-01

Ksiazka jest dla mnie rewelacyjna. Interesuje sie tym tematem od dluzszego czasu i zaluje ze tak pozno na nia trafilam. Ksiazke czytalam w jezyku angielskim wiec czytalam ja bardzo wolno i z uwaznoscia. Bede probowala stosowac sie teraz do zasad autora. Mysle ze kazdy powinien ja przeczytac! Ja napewno do niej wroce nie raz!

Efekt placebo to zagadnienie, które stale wzbudza sporo kontrowersji. Osobiście zaliczam się do grona fanów tego zjawiska, ale wiem, że jest całe mnóstwo niedowiarków, którzy negują jego efekty. Dr Joe Dispenza przedstawia placebo nie tylko jako coś wartego wiary, ale coś naukowego. Autor książki „Wymień swój umysł na lepszy model” w swojej nowej książce wielokrotnie...

• 2021
  • Psychologia
  • Rozwój osobisty
  • Do kupienia
  • Popularnonaukowe

Dodaj cytat z książki Efekt placebo. Naukowe dowody na uzdrawiającą moc twojego umysłu