Runiczny Kieł

Tłumaczenie: Dominika Rycerz
Seria: Warhammer
Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Runefang

Przyszłość Wissenlandu waży się na szalach losu, gdy potężna horda Nieumarłych sieje spustoszenie w prowincji. Gdy siły Imperium są bezlitośnie odpierane, Książę i jego doradcy układają desperacki plan chcą znaleźć zaginiony Runiczny Kieł Sollandu, bowiem mając tę legendarną broń z pewnością odniosą zwycięstwo. Baron von Rabwald i niewielki oddział zbrojnych wyruszają w góry na poszukiwania miecza, lecz czy zdołają go znaleźć, a nawet powrócić zanim będzie za późno.

źródło opisu: Copernicus Corporation

-SaH- | 2014-05-13
Przeczytana: 13 maja 2014

Powiem krótko - jestem pozytywnie zaskoczony. Jak na lekturę "z gry" to całkiem przyjemna i ciekawa książka.
Posiada nie najgorszą fabułę, dużo bohaterów, część Warhammerowego klimatu (choć nie tego "starego klimatu") - ogólnie rzecz biorąc, jeśli znany jest Ci Stary Świat, można śmiało przeczytać :)

Sotha | 2014-07-27

Jak na ksiażke z Warhammera całkiem niezła, szczególnie w porównaniu do niektórych. Opisy całkiem przyzwoite, fabuła znośna.

Jelonia Agnieszka | 2011-05-09

Znam dużo lepsze książki ze świata Warhammera

Dziad | 2016-10-16
Greedisgood | 2016-09-20