Red thirst
Czerwone, pragnienie
dona

Sześć opowiadań, zawartych w tym tomie, przeniesie cię w ponury swiat gry Warhammer Fantasy Roleplay - w uniwersum strachu, ciemnej magii, niebezpiecznych przygód. Przeczytaj je, dołącz do tych, którzy dzielnie przemierzają bezdroża Starego Świata. Zawartość zbioru: Yeovil Jack - Czerwone pragnienie King William - Mrok pod światem Jones Neil - Zaklęcia w podziemiach Craig Brian - Światło...

Zawartość zbioru:
Baxter Steve - Pieśń
Griffith Nicola - Podróż na południe

NowiNcjusz | 2018-07-04
Na półkach: Fantasy, Przeczytane

To drugi cykl zawierający jedynie sześć opowiadań ze świata gry Warhammer Fantasy Roleplay, który przeniesie nas w świat dark fantasy, uniwersum pełnego magii, przygód, zła i lęku. Opowiadania nie są równe, ale dwa z nich zasługują na szczególną pochwałę. Niestety tak jak już wcześniej pisałem, bez poznania świata ciężko się wczuć, opowiadania mogą wydawać się za szybkie i chaotyczne.
Dodam w Tym miejscu że świat Warhammer jest o wiele ciekawszy, barwniejszy, a zarazem mroczniejszy z lekką nutą żartu w porównaniu do świata Tolkiena, którego fenomenu nie jestem wstanie zrozumieć.
Godne polecenia, a dla fanów Warhammer`a jak i mistrzów gry pozycja obowiązkowa:)

W skrócie:
+ wartka akcja
+ opowiadania dobrym pomysły do sesji RPG
- TYLKO dla fanów Warhammer`a

Pozdrawia NowiNcjusz

-SaH- | 2012-07-23

Czerwone pragnienie to opowiadanie tak udane, że cała książka zawdzięcza jemu swą nazwę.
Książka raczej dla fanów Warhammera, chociaż ja mogę ją polecić każdemu. Są tu dwa naprawdę wysokiej klasy opowiadania, które przypadną do gustu każdemu fanowi mrocznej fantasy.

Siarczek | 2018-05-20
Przeczytana: 20 maja 2018

Fajne, szybko się czyta, nie mają jakiejś wybitnej fabuły, tylko akcja dzieje się ciut za szybko

Slawinio | 2018-08-29
Drakss | 2018-02-21