Red thirst
Czerwone, pragnienie
dona

Sześć opowiadań, zawartych w tym tomie, przeniesie cię w ponury swiat gry Warhammer Fantasy Roleplay - w uniwersum strachu, ciemnej magii, niebezpiecznych przygód. Przeczytaj je, dołącz do tych, którzy dzielnie przemierzają bezdroża Starego Świata. Zawartość zbioru: Yeovil Jack - Czerwone pragnienie King William - Mrok pod światem Jones Neil - Zaklęcia w podziemiach Craig Brian - Światło...

Zawartość zbioru:
Yeovil Jack - Czerwone pragnienie
King William - Mrok pod światem
Jones Neil - Zaklęcia w podziemiach
Craig Brian - Światło przemiany
Baxter Steve - Pieśń
Griffith Nicola - Podróż na południe

-SaH- | 2012-07-23

Czerwone pragnienie to opowiadanie tak udane, że cała książka zawdzięcza jemu swą nazwę.
Książka raczej dla fanów Warhammera, chociaż ja mogę ją polecić każdemu. Są tu dwa naprawdę wysokiej klasy opowiadania, które przypadną do gustu każdemu fanowi mrocznej fantasy.

Bartek | 2016-09-30
Przeczytana: 13 listopada 2016