Nieznajomy pośród wiatru #2

Okładka książki Nieznajomy pośród wiatru #2 Kanna Kii
Okładka książki Nieznajomy pośród wiatru #2
Kanna Kii Wydawnictwo: Studio JG Cykl: Nieznajomy pośród wiatru (tom 2) Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Nieznajomy pośród wiatru (tom 2)
Boys Love (Studio JG)
春風のエトランゼ #2 (Harukaze no Étranger 2)
Studio JG
2018-08-24
2018-08-24
Anna Koike
manga yaoi okruchy życia

Kolejna cudowna część <3
Osobiście wciąż się gubię w dymkach, ale nie wpływa to bardzo na moją przyjemność z czytania.
„Cenzura” była dosłownie na jednej stronie, w konkretnej scenie, moim zdaniem całkiem uzasadniona.
Kreska i główni bohaterowie to coś pięknego <3

Kolejna cudowna część <3
Kreska i główni bohaterowie to coś pięknego <3

W porównaniu z pierwszą częścią jest O WIELE lepsza!
Bardzo mnie wciągnęła historia.
1. Kreska prze, prze śliczna! Nawet zainspirowała mnie do narysowania niektórych kadrów.
2. Sceny "mocniejsze" są ciekawsze w tej części, ale jest ich nadal mało. I ta cenzura -_-
3. Nie gubiłem się w postaciach ani dymkach, co jest na plusik <3

POLECAM!

W porównaniu z pierwszą częścią jest O WIELE lepsza!
Bardzo mnie wciągnęła historia.
3. Nie gubiłem się w postaciach ani dymkach, co jest na plusik <3

POLECAM!

Trochę takie zapychanie fabuły długą podróżą z jednego miejsca w drugie. Ładna kreska, ich podróż niby daje nam poczucie bliższego zrozumienia relacji między postaciami, ale sama relacja nie jest przedstawiona jakoś głębiej. W tym tomie poznajemy bliżej rodzinę jednego z bohaterów, ale znowu relacja pomiędzy nimi nie jest jakoś dosadnie nakreślona. Niby widać zgrzyt z jednej i aprobatę z drugiej strony, ale tak bardzo gładko.

Młodszy brat Shuna zobaczył coś, czego nie powinien. Czy to zaakceptuje? Każdy tom podoba mi się coraz bardziej. Nie jest może to seria, która wywołuje we mnie wiele emocji, raczej jest bardzo spokojna, ale lubię czasami przeczytać coś takiego.

1931

Te czarne krechy w dymku na 18 stronie to co to jest? Cenzura? Poważnie, w mandze 18+?

Trochę denerwuje mnie ta cenzura. Jeśli kupuję mangę 18+ to chyba wiem z czym to może się wiązać. 😐

Kocham Mio

Kocham Mio