Smacznego! Kocham cię!

Okładka książki Smacznego! Kocham cię! Tomo Kurahashi
Okładka książki Smacznego! Kocham cię!
Tomo Kurahashi Wydawnictwo: Studio JG Seria: Boys Love (Studio JG) komiksy
komiksy
Boys Love (Studio JG)
Itadakimasu, Gochisou-sama (いただきます、ごちそうさま)
Studio JG
2017-12-22
2017-12-22
Martyna Zdonek
romans okruchy życia manga yaoi bl

Bez szału. Nie jest to zła historia, ale jednak nie porywa. Postaci są w porządku, ich relacje zostały dobrze przedstawione. Jednak czegoś mi brakowało. Też ten typowy "wielki powód", przez który bohaterowie nie mogą być razem jakoś mnie nie przekonał.
Ale i tak przyjemnie spędziłam czas przy tej mandze.

Ale i tak przyjemnie spędziłam czas przy tej mandze.

Manga opowiada o 31 letnim facecie i 19 letnim chłopaku, ten starszy znajduje tego młodszego, wygłodniałego obok swojej pracy w boże narodzenie. Hiroto po przyprowadzeniu go do swojego domu, gdzie mieszka z współlokatorem i nakarmił go.
I tyle o fabule, nie chce zdradzić więcej, niż mówi sam opis. W mandze jest opisana historia, która opiera się na przysłowiu "Przez żołądek, do serca", co nawet mówi nam o tym sam rysownik.
Manga ma bardzo ładną kreskę i mało skomplikowaną fabułę, przez którą wręcz przelatujemy przez nią. Na samym początku miałem takie małe zawiedzenie, że jeden tom i jest taki krótki, ale wszystko jest okej. Wydawało mi się też, że będzie więcej scenek dla dorosłych, ale przez to, że jest ich tak mało, to nie jest "pornol".
Mówiąc ogólnie, komiks bardzo mi się podobał, może przeczytam go jeszcze raz i to tyle.

Bardzo fajna manga, choć nie przepadam za motywem, gdy jeden z bohaterów przygarnia drugiego z prosto z ulicy. Do tego różnica wieku, co również rzadko się zdarza. No i tak naprawdę poznajemy perypetie miłosne dwóch zupełnie różnych par.
Sama historia dynamiczna, wesoła. Ładnie narysowana. Polecam. Nie będziecie żałować.

Całkiem przyjemna manga. Nie ma może w niej dużo akcji i jakiś trzymających w napięciu momentów, można ją przeczytać. Ma ładne ilustracje i fajnych bohaterów.

Świetna manga. Taka lekka, szybko się czyta i przyjemna.
Polecam ;).

Świetna manga. Taka lekka, szybko się czyta i przyjemna.
Polecam ;).

Mega urocza, przyjemna i momentami przezabawna historia miłosna :D
Mi się ogromnie podobało to yaoi i gdybym mogła dałabym 11/10 gwiazdek!

Mega urocza, przyjemna i momentami przezabawna historia miłosna :D
Mi się ogromnie podobało to yaoi i gdybym mogła dałabym 11/10 gwiazdek!

1931

Taka na raz. Yaoi z kilkoma sytuacjami i dowcipem.

Taka na raz. Yaoi z kilkoma sytuacjami i dowcipem.

Manga naprawdę przyjemna, dość szybko się czytało. Kreska przyjemna, a fabuła niezbyt skomplikowana. Taka w sam raz na wolną chwilę z herbatą czy kawą w dłoni.

• Manga
  • Mangi
  • LGBT
  • Yaoi
  • LGBT+

Dodaj cytat z książki Smacznego! Kocham cię!