Gay Sex Club Stories 1

Okładka książki Gay Sex Club Stories 1 A. Voyeur
Okładka książki Gay Sex Club Stories 1
A. Voyeur Wydawnictwo: BlueHeart Press Cykl: Gay Sex Club Stories (tom 1) literatura obyczajowa, romans
49 str. 49 min.
Gay Sex Club Stories (tom 1)
BlueHeart Press
2015-06-23
2015-06-23
49 min.
MM erotyka gej

Na półkach: , , , , , ,

"Gay Sex Club Stories" to seria krótkich opowiadań, których akcja toczy się w klubie dla gejów.
A. Voyeur to w rzeczywistości pseudonim stworzony na potrzeby tej krótkiej serii, bo autorka znana jest szerszej grupie jako N.R. Walker. Jednocześnie A. Voyeur jest narratorem wszystkich tych opowiadań.

W 1 tomie znajduje się 5 historii:

1. Virgin Tales - historia o młodym, osiemnastoletnim chłopaku, który przyszedł do klubu, aby stracić dziewictwo. Partnerem, który ma się tym zająć jest prawie dwukrotnie starszy mężczyzna. Opisane jest to z wielkim smakiem, jest to słodkie i podkreślono jak ważne, aby ten pierwszy raz był odpowiednio przeżyty. Dale jest mężczyzną, który idealnie zdaje sobie sprawę z tego jak złe doświadczenie mogłoby wpłynąć na tak młodego i podatnego człowieka. Chemia między tą dwójką jest naprawdę świetna. Od razu wspomnę, że ta para się nam jeszcze pojawi w tym tomie i są oni zdecydowanie moimi ulubieńcami :).

2. Anonymous Fucker - ta historia najmniej zapadła mi w pamięć, po pierwsze jest bardzo krótka, po drugie na tle reszty wypadła raczej blado. Jest po prostu stosunek pomiędzy dwoma mężczyznami, gdzie nie widzą nawet swoich twarzy.

3. Confessional - jak sama nazwa sugeruje, fantazją jest spowiedź w konfesjonale. No i tutaj kto co lubi... może to zniesmaczyć, bo jednak jedna osoba odgrywa rolę grzecznika a druga księdza. Ksiądz jednak nie ma problemu, aby dogłębnie rozgrzeszyć Grzesznika.
2. Anonimowy partner seksualny - to opowiadanie najmniej zapadło mi w pamięć, po pierwsze bardzo krótkie, a po drugie na tle reszty wypadło raczej blado.

4. Glory Hole Glory - pokój z dziurami... no cóż - to jest raczej najsprośniejsza z historii w tym tomie. Czysta żądza i zaspokojenie pragnień bez zbędnego marnowania czasu. Rach, ciach i po sprawie.

5. Virgin Tales 2 - no powrócili moi ulubieńcy - Dale i Sean. I ponownie było to słodkie, gorące i naprawdę ta dwójka powinna mieć swoją całą książkę :)

Raczej niezbyt często sięgam po tego typu historie, ale... mogę powiedzieć, że to było całkiem udane. Całe show skradli Dale i Sean i naprawdę chcę więcej. W nich jest mega potencjał na pełną książkę. Naiwny młody chłopak i dojrzały mężczyzna - to zdecydowanie byłoby coś. Pozostałe historie miały na mniej mniejszy lub większy wpływ, ale fajne jest to, że każda z tych historii była tak jakby "z innej bajki" :). Było to gorące i trochę niegrzeczne, ale jednocześnie z wyczuciem, które wnosi w swoje historie pani Walker.

Jeśli ktoś lubi krótkie, gorące, różnorodne historyjki w tematyce MM - to warto.

W 1 tomie znajduje się 5 historii:

1. Virgin Tales - historia o młodym,...

• Cykl/seria
  • 2015