Allegro - kampania grudzień kat. romans

Tylko dla Ciebie

Tłumaczenie: Gabriela Iwasyk
Cykl: Cole (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Made for You
Bezimienna

Gorąca kontynuacja powieści Tylko twój. Jack i Sydney próbują zbudować prawdziwy związek. Jednak gdy Sydney otrzymuje zawodową propozycję nie do odrzucenia, postanawia z niej skorzystać. Spotyka mężczyznę, który postanawia o nią zawalczyć. Jak zareaguje na to Jack? Drugi tom seksownej historii, która miała swój początek w raju Jack i Sydney spędzili tydzień w raju. To miała być tylko wakacyjna...

Drugi tom seksownej historii, która miała swój początek w raju
Jack i Sydney spędzili tydzień w raju. To miała być tylko wakacyjna przygoda, ale szybko się okazało, że dla obojga wspólny czas znaczy coś więcej.
Teraz próbują zbudować prawdziwy związek i wszystko wskazuje na to, że mają szansę na szczęśliwe zakończenie. Jednak Sydney otrzymuje propozycję zawodową, o jakiej zawsze marzyła i postanawia, że nie zmarnuje takiej szansy.
Podążając za marzeniami, Sydney wyrusza w tournee. Podczas koncertów towarzyszy jej mężczyzna, któremu nie jest obojętna. Czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu?

źródło opisu: http://www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: http://www.wydawnictwokobiece.pl

całość na https://niegrzecznerecenzje.blogspot.com

„Tylko dla ciebie” autorstwa Vi Keeland, to drugi tom serii opowiadającej losy Sydney i Jacka. Wielbiciele pióra pisarki, a szczególnie tej historii rozpoczętej w książce „Tylko twój” będą zachwyceni, poznając dalsze losy swoich bohaterów.
Ja osobiście miałam mieszane uczucia, co do tej powieści właśnie za sprawą jej poprzedniczki. [recenzja tutaj] Jednak mimo wszystko zdecydowałam się ją przeczytać i podzielić wrażeniami z lektury. Jak było tym razem? Przekonajcie się sami.

Jeżeli czytaliście pierwszy tom, to wiecie, że książki ukazują perypetię Sydney – pięknej kobiety, obdarzonej świetnym głosem, która spotyka swojego księcia z bajki na Hawajach oraz tego jedynego – Jacka, bogatego mężczyznę zajmującego się rodzinnym biznesem hotelarskim i właściciela wytwórni filmów dla dorosłych.
Z początku tylko letni romans tej dwójki przerodził się w związek i po wielu perypetiach para zaczęła planować wspólną przyszłość. Jednak...

magia_stron | 2018-10-27

#TYLKODLACIEBIE [ opinia ]❤
___
Druga część losów Sydney i Jacka podobała mi się dużo bardziej od pierwszej. Moim zdaniem była dużo ciekawsza od strony fabularnej, emocjonalnej a nawet erotycznej. Co prawda momentami bardzo przypominała mi historię Greya- niektóre fragmenty, sceny czy zachowania bohaterów myślę, że były inspirowane tą znaną historią. Jednak pomimo pewnych podobieństw książka rządzi się swoimi prawami. Bardzo pozytywnymi w odbiorze.
___
Syndey wraz ze swoją zwariowaną przyjaciółką Sienną wyruszają w trasę koncertową jako support znanego zespołu. To spełnienie jej marzeń, jednak to oznacza, że jej świeży związek z Jackiem zostanie wystawiony na dłuższą rozłąkę i próbę zaufania.
Życie pisze różne scenariusze, na kochanków czeka wiele przeszkód, jak sobie z nimi poradzą? Czy wakacyjny romans, jaki mieliśmy okazję śledzić w pierwszej części okaże się szansą na wspólne, szczęśliwe życie?
Polubiłam się z bohaterami, szczególnie z bezpośrednią i spontaniczną Sienną (...

Kasiek | 2018-11-04
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 04 listopada 2018

Pierwsza część historii Sydney i Jacka nie była porywająca, więc tym bardziej druga nie wciąga. Nudna fabuła, mało interesujące dialogi, oczywistość sytuacji - szkoda czasu na tę książkę, zresztą na cały cykl.

werka777 | 2018-11-30
Przeczytana: 30 listopada 2018

JAK SIĘ MIEWAJĄ SYDNEY I JACK? CZY COŚ SIĘ U NICH ZMIENIŁO?
Kopia pana Greya, czyli męski przedstawiciel tej powieści, nie stracił krzty swojego uroku. Nadal pozostaje władczy, kochający kontrolę i spontaniczny seks, nadal jednak jest w stanie dla swojej ukochanej poświęcić naprawdę wiele. Nieraz więc zaskakuje wyrafinowaną niespodzianką i udowadnia, jak bardzo na Sydney mu zależy. Główna bohaterka, z perspektywy której poznajemy tę historię, trochę stonowała. Oczywiście nadal nie ma nic przeciwko ochoczemu i raptownemu rozkładaniu nóg przed swoim partnerem, niemniej jednak są także inne sprawy zaprzątające jej myśli, aniżeli wyłącznie seks. Stąd jej osoba tym razem nie irytowała mnie tak bardzo, jak to było w przypadku pierwszego tomu.

GŁÓWNY MOTYW: ROZSTANIE
Powieść rozpoczyna się rozłąką i tęsknotą. Jej głównym motywem okazuje się więc dzielący parę dystans, nieoznaczający jednak rozstania, czy inaczej mówiąc – zerwania. Jak to zatem w przypadku rozdzielonych i napalonych...

Ayasha | 2018-11-10
Na półkach: Vi Keeland, Przeczytane

''Tylko dla Ciebie'' to kontynuacja książki ''Tylko Twój'', którą recenzowałam jakiś czas temu. Zwykle, gdy zaczynam jakąś serię to chcę ją skończyć, a pierwsza część tego cyklu zakończyła się w takim momencie, że z chęcią siegnęłam po drugą, byłam ciekawa dalszych losów bohaterów.

Sydney i Jack chcieliby zbudować trwały związek. Nieoczekiwanie jednak kobieta otrzymuje propozycję zawodową, która jest spełnieniem jej marzeń. Razem z przyjaciółką ma wyruszyć ze znanym rockowym zespołem w trasę koncertową. Czy związek Sydney i Jacka przetrwa tę rozłąkę? Okazuje się, że ktoś jest bardzo zainteresowany kobietą i nie chce odpuścić. Niespodziewanie też życiem Jacka wstrząśnie tragedia i będzie potrzebował wsparcia i zrozumienia. Czy Sydney zrezygnuje z marzeń? A może uda jej się wszystko pogodzić?

Tym razem wiedziałam już czego mogę się spodziewać po tej historii, bo niedawno czytałam pierwszą część. To kolejna książka, która może i jest schematyczna i przewidywalna, ale dostarcza...

Dagmara | 2018-10-25
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

“Czasami w życiu jest tak, że jeśli bardzo kogoś kochasz, musisz pozwolić mu odejść. Jeżeli wróci, to znaczy, że należy do ciebie.”

Wakacyjny romans okazał się czymś więcej niż tylko letnim, niezobowiązującym flirtem i oboje postanawiają zbudować prawdziwy związek. Jednak życie zawsze ma jakieś asy w rękawie i tym razem Sydney dostaje szansę na spełnianie własnych marzeń. Dziewczyna wyrusza w trasę koncertową po Europie ze znanym zespołem. Jeden z jego członków jest szczególnie zainteresowany naszą główną bohaterką… Czy jej krótki związek z Jackiem przetrwa tę próbę?

“Tylko dla ciebie” to drugi tom z serii Cole spod pióra mojej ulubionej autorki. Tym razem śledzimy dalsze losy Sydney i Jacka, którzy postanawiają zbudować trwały związek. Vi Keeland po raz kolejny daje nam przyjemny, lekki i pełen czułości romans, od którego nie sposób się oderwać. Towarzyszymy bohaterom we wspólnym życiu, drodze do osiągnięcia marzeń i wytrwałości w związku na odległość. W tym tomie na pewno...

Crimelpoint | 2018-10-18
Przeczytana: 16 października 2018

Ten tom był odrobinę słaby od poprzedniego, jednak wciąż jest to dobra książka. Podobnie jak w 1 tomie, tutaj również powieść jest podzielona na 2 części. Pierwsza to trasa koncertowa po Europie, druga to wydarzenia, które dzieją się już w USA.

Widziałam delikatne podobieństwa do Greya, ale to na pewno jest o wiele lepiej napisane niż pozycja od E.L. James. Mimo to wciąż jest to dobra historia.

Katarzyna | 2018-10-28
Przeczytana: 28 października 2018

Sydney ze swoją przyjaciółką Sienną wyjechały do Europy. Mają występować jako support na koncertach gwiazdy rockowej muzyki, zespołu Double Strife. Tak prywatnie to chłopaki Justin i Kyle z bandu ,są ich bardzo dobrymi znajomymi. Zrobili wielką karierę muzyczną,a teraz u boku będą mieli wspaniałe, piękne i niezwykle utalentowane dziewczyny. Przed paroma laty Justin podkochiwał się w Syd, ale jej zaręczyny z Michaelem, rozwiały jego nadzieje. Teraz, gdy będzie ją miał tak blisko, będzie próbował ponownie zdobyć jej serce. Niestety Sydney jest kompletnie zauroczona i rozkochana w Jacku Cole Hestonie. Chociaż dzielą ich tysiące kilometrów, to starają się utrzymywać bliskie kontakty. Cole jest współwłaścicielem sieci hoteli na całym świecie, więc po każdym koncercie dziewczyny pławią się w luksusach. Stara się odwiedzać ukochaną, bo widzi co dzieje się z Justinem i bardzo boi się stracić ją. Cała trasa koncertowa wspaniale jest przygotowana. Tą sielankę przerywa nagła śmierć ojca...

GirlsBooksLovers | 2018-11-21
Przeczytana: 21 listopada 2018

Vi Keeland - „Tylko dla ciebie”

Wakacyjny romans w raju miał zakończyć się wraz z powrotem do kraju. Jednak los chciał, że drogi Jacka i Sydney przecinają się ponownie. Zrodziło się w nich uczucie. Życie, jak to życie lubi płatać nam figle i w momencie, gdy w związku pojawia się upragniona stabilizacja i spokój, Sydney otrzymuję propozycję wyjazdu w wymarzoną trasę koncertową, ze znanym zespołem rockowym, a wśród muzyków znajdzie się osoba, która zwróci na Sydney szczególną uwagę.

„Rozstaliśmy się zaledwie cztery godziny temu, a ja już za nim tęskniłam. Nie miałam pojęcia, jak przeżyję kolejne cztery miesiące, budząc się codziennie w pustym łóżku, bez Jacka.
Moje serce było rozdarte, targały mną sprzeczne emocje. Byłam podekscytowana myślą, że będziemy supportem podczas europejskiej trasy jednego z moich ulubionych zespołów, ale równocześnie czułam wyrzuty sumienia z powodu tej radości, ponieważ wyruszenie w tournee oznaczało rozstanie z mężczyzną, którego w ostatnich miesiącach...

coffee_cup90 | 2018-10-28
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 17 października 2018

Pełna wersja recenzji na: https://coffee-cup90.blogspot.com/2018/10/vi-keeland-tylko-dla-ciebie.html

Chyba nie potrafię żyć bez książek Vi Keeland. Nie wiem, jak to możliwe, ale kolejny raz sięgnęłam po powieść tej autorki i muszę się Wam przyznać, że nie żałuję tego.

Wiecie jak to jest z kontynuacjami serii?? Często mamy, jakieś oczekiwania, które zazwyczaj nie zostają spełniane. Na całe szczęście Vi Keeland utrzymała podobny poziom, co w pierwszym tomie serii Cole. Nawet momentami w tej kontynuacji jest lepiej niż w Tylko Twój, więc tę książkę czytało mi się naprawdę dobrze.

W Tylko dla Ciebie dzieje się dużo i szybko, momentami brakuje mi tej więzi pomiędzy głównymi bohaterami, jaka narodziła się w Tylko Twój. Jednak pomimo rozłąki i nieciekawych zdarzeń w życiu głównych bohaterów, widać że ich związek z każdym dniem ewoluuje i staje się silniejszy.
Moim zdaniem największym minusem powieści Tylko Twój oraz Tylko dla Ciebie, jest za duże podobieństwo do serii książek o Grey’u....