Misja Ognistej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja 1

Okładka książki Misja Ognistej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja 1 Erin Hunter
Okładka książki Misja Ognistej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja 1
Erin Hunter Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy (tom -1) Seria: Wojownicy. Superedycja. fantasy, science fiction
Wojownicy (tom -1)
Wojownicy. Superedycja.
Firestar's Quest
Nowa Baśń
2018-09-20
2018-09-20

Okładka książki Hotel Winterhouse Chloe Bristol, Ben Guterson
Hotel Winterhouse Chloe Bristol, Ben ...
Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Erin Hunter, Dan Jolley, Bettina M. Kurkoski
Bicz. Początek... Erin Hunter, Dan Jo...
Okładka książki Zwyrodniali Kira Breed-Wrisley, Scott Cawthon
Zwyrodniali Kira Breed-Wrisley,...

Szczerze, miło się czytało książkę, ale dość przynudzała kiedy Ognista Gwiazda wyruszył na wyprawę żeby odbudować Klan Nieba razem z Piaskową Burzą. (Nie lubię książek z motywem podróży) Chociaż niektóre momenty były urocze :) Nadal nie była ona wybitna, po prostu przyjemna.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

pierwsze 300 stron jest bardzo nudne, ale reszta jest spoko

pierwsze 300 stron jest bardzo nudne, ale reszta jest spoko

Nie jest to moja ulubiona superedycja jednak nie najbardziej znienawidzono uważam że sam wątek odbudowania Klanu Nieba jest ciekawy ale większość książki to poprostu kłutnie Piaskowej Burzy z Ognistą Gwiazdą. Większość książki to poprostu trójkąt Ognistej Gwiazdy Piaskowej Burzy i ducha Nakrapianego Liścia.

Jedna z gorszych książek o wojownikach ;<

Jedna z gorszych książek o wojownikach ;<

Przed przeczytaniem widziałam naprawdę bardzo dużo słabych opini o tej książce przez co początkowo podchodziłam do niej z dużym dystansem. Co prawda motyw podróż który jest moim zdaniem trochę za długi był bardzo nudny to od momentu kiedy dotarli do obozu klanu Nieba wszystko zaczęło się robić dużo ciekawsze. Trochę dziwi mnie że kompletnie nic nie było napisane o powrocie, w końcu przez całą drogę do klanu Nieba pojawiały się najróżniejsze problemy więc aż nieprawdopodobne wydaje się że podczas powrotu nie wydarzyło się kompletnie nic (a bynajmniej nie poinformowali nas o tym w książce).

Jakby w książce nie było tak bardzo przynudzającej długiej wyprawy to ,,Misja Ognistej Gwiazdy" miałaby wyższą ocenę z mojej strony. Przez pierwsze 300 stron CUDEM przebrnęłam, gdyż to nie było proste wyzwanie. Dopiero gdy OG dotarł do celu podróży w końcu zaczęło się coś dziać. Stąd ocena 6/10, gdyż końcówka jest ekstra!

Wydarzenia w książce są bardzo interesujące i istotne dla fabuły głównego cyklu, ale wszystko jest baardzo rozwleczone i niestety trochę się nudziłam czytając. Połowę książki zajmuje podróż, co bardzo mi się nie podobało. Mimo tego warto przeczytać chociażby ze względu na Ognistą Gwiazdę :)

Strasznie nudna, prawie nic się tam nie działo.

Strasznie nudna, prawie nic się tam nie działo.

Jedna z moich ulubionych książek z "Wojowników", czego się nie spodziewałam. Serdecznie polecam każdemu, najlepiej jest ją chyba przeczytać przed 2 serią.

Bardzo fajna superedycja. Książka równie dobra co pozostałe tomy. Bardzo się cieszę że głównym bohaterek znów jest Ognista Gwiazda. Książka nawiązuje do dawnego klanu, Klanu nieba. Ognista Gwiazda ma wizje, sen. Dla mnie ten fakt bardzo mnie ucieszył, że Klan Gwiazdy nadal zwraca się z ważnymi misjami do przywódcy Klanu Pioruna. Tom naprawdę fajny pełen akcji i przygód. Nie kiedy trzyma się w napięciu.
Ten tom jak juz wspomniałam dorównuje innym a nawet jest lepszy. Polecam

• Wojownicy

Erin Hunter Misja Ognistej Gwiazdy. Wojownicy. Superedycja 1 Zobacz więcej