Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1

Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1 Erin Hunter, Dan Jolley, Bettina M. Kurkoski
Okładka książki Bicz. Początek legendy. Wojownicy. Manga 1
Erin HunterDan Jolley Wydawnictwo: Nowa Baśń Cykl: Wojownicy Seria: Wojownicy Manga komiksy
komiksy
2018-03-26
2018-03-26
2008-06-24
koty wojownicy fantastyka przygoda

Okładka książki Gorzka czekolada i inne opowiadania o ważnych sprawach Paweł Beręsewicz, Wojciech Cesarz, Barbara Kosmowska, Andrzej Maleszka, Katarzyna Ryrych, Katarzyna Terechowicz
Gorzka czekola... Paweł Beręsewicz,&n...
Okładka książki Tygrysia Gwiazda i Sasza. #2 Szukając schronienia. Manga 3 Erin Hunter, Dan Jolley
Tygrysia Gwiaz... Erin Hunter, Dan Jo...
Okładka książki Gwiazdy przeznaczenia Adam Jay Epstein, Andrew Jacobson
Gwiazdy przezn... Adam Jay Epstein, A...

Mimo tego że ten komiks bo mangą tego nie mogę nazwać ma różne opinie. Sama uważam że jest ciekawy i bardzo dobrze przynajmniej mi wyjaśnił dzieciństwo, siłę i motywacje Bicza.

Przeczytałam w jeden wieczór i cieszę się, że dzięki tej mandze można poznać przeszłość Bicza. Gdy zobaczyłam jedną scenę powiązaną z ,, Przepowiednią błękitnej gwiazdy" to uśmiech mi się pojawił na twarzy :D

Spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Backstory Bicza jest naprawdę bardzo nudną i pospolitą historią. Nie dzieje się tam kompletnie nic ciekawego. Liczyłam na jakąś dramatyczną historię która wytłumaczy nam dlaczego był przesiąknięty złem ale niestety się tak nie stało. I nie chodzi o to że nie wiemy dlaczego jest zły bo się o tym dowiadujemy ale powód przez który się taki stał jest najzwyczajniej w świecie nie ciekawy. Gość stał się zły tylko dlatego że jego rodzeństwo go nie lubiło. Poza słabym powodem jego bycia czarnym charakterem, momenty w których juz mieszkał w mieście były równie słabe, przez to że Bicz dostał tylko jedną mangę całą historie musieli bardzo ścisnąć żeby wszystko zmieściło się w tej cieniutkiej książeczce. Zdecydowanie wolałabym żeby cała ta historia była rozłożona na 3 tomy jak w innych mangach. Jedyne co w moich oczach ratuje tą mangę jest ładna i przyjemna dla oka kreska.

Szczerze mówiąc nie czytałam. Mogę poprosić kogoś o PDF? Mogę zapłacić robuxami, konkretnie 400.

Świetna książka, a manga jest po prostu świetnym wyrazem, aby przekazać historię Bicza. Wzruszającą, podobną do historii Lokiego Laufeysona.

Pokaż mimo tovideo - opinia

Wow! Książka naprawdę super. Bicz miał smutne dzieciństwo i zrobiło mi się go żal,ale później to się odbiło przez Bicza na swoim rodzeństwu.
Książka naprawdę super, polecam

Książka naprawdę super, polecam

Rewelacyjna książka , przeczytałam ją w jeden dzień, opowiada o przyrodnim bracie Ognistej Gwiazdy. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaczęłam dziś i dziś też skończyłam. Wspaniały komiks opowiadający o historii Bicza, jednego z najczarniejszych charakterów świata wojowników. Książka wciągająca, z pięknymi rysunkami. Polecam.

Uważam, że zrobienie komiksu zamiast książki
to świetny pomysł.