Sting
Beata-Chiara

Amanda Travis, atrakcyjna prawniczka z Palm Beach na Florydzie, otrzymuje wiadomość, że jej mieszkająca w Toronto matka została oskarżona o zabójstwo. Gdy Jordie Bennett i Shaw Kinnard spotykają się w prowincjonalnej knajpie, zaczyna między nimi iskrzyć. Ona nie podejrzewa, że on ma ją zabić. Niespodziewanie mężczyzna zmienia plany i uprowadza Jordie w nadziei, ze zdobędzie 3 milionów...

Ona nie podejrzewa, że on ma ją zabić. Niespodziewanie mężczyzna zmienia plany i uprowadza Jordie w nadziei, ze zdobędzie 3 milionów dolarów, które ukradł jej brat. Ale nie tylko Shaw szuka ukrytej fortuny. Robią to także bezwzględny szef brata Jordie oraz agenci FBI. Daleko od cywilizacji, otoczeni przez mokradła, Jordie i Shaw próbują przechytrzyć wspólnych wrogów i siebie nawzajem. Między porywaczem a ofiarą toczy się ryzykowna gra i rodzi namiętność. Nic nie jest takie, na jakie wygląda, a każda ujawniona prawda odsłania kolejne mroczne kłamstwo.

źródło opisu: https://www.swiatksiazki.pl/przekret-kolekcja-mist...(?)

źródło okładki: https://www.swiatksiazki.pl/przekret-kolekcja-mist...»

Aneta Wiola | 2017-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2017

JAK PIĘKNA I BESTIA
Jordie Bennett jest piękną, odnoszącą sukcesy kobietą. Jej brat Josh – jest kompletnym przeciwieństwem; oszpecony, ścigany zbieg, który zadarł nie tylko z Biurem Federalnym, ale także z niebezpiecznym oszustem i zabójcą Billym Panellą. W czasie poszukiwań Josha, dochodzi do zawartej transakcji – cel: zabić Jordie. Na miejsce zostają wysłani płatni zabójcy, jednak pierwotny plan zamienia się w uprowadzenie. W czasie usilnych poszukiwań ofiary, nawiązuje się niezwykła relacja między Jordie a jej porywaczem.

Ogólnie bardzo podobają mi się powieści Sandry Brown. Jednak jej najnowszy „Przekręt” rozczarował mnie na całej linii. Była akcja, która w ogóle mnie nie porwała; była też sprawa, która mnie nie zainteresowała. Dochodzi do tego jeszcze księżniczka, jako główna bohaterka, której miałam ochotę zrobić krzywdę. Więc złóżmy wszystkich bohaterów powieści pani Brown, a mamy wrażenie, że to są jedni, ci sami ludzie. Identyczne cechy, upodobania, język…. to wszystko...

Anna | 2018-12-19
Przeczytana: 18 grudnia 2018

„Przekręt” Sandry Brown to thriller z ogromną domieszką romantyzmu.
Płatny zabójca nie jest w stanie oprzeć się urokowi uprowadzonej kobiety. Diabelnie przystojny Shaw przetrzymuje Jordie w niegodziwych warunkach. Straszy zabiciem, ale też przyznaje się, że byłaby jego pierwszą ofiarą, kobietą. Ona też mięknie pod wpływem jego dotyku,
który jest zbyt delikatny jak na zabójcę. Między porywaczem a porwaną toczy się podejrzana gra. Wszystko z winy brata Jordie. W końcu płatny zabójca okazuje się…
Nie, nie zdradzę.
„Przekręt” Sandry Brown w stylu Piękna i Bestia choć niezupełnie. Ona piękna, on zabójczo przystojny. Jedno warte drugiego. Dobrze się czyta. Taki słodziutki thriller. Dla tych co lubią GORĄCO POLECAM!

katala | 2018-04-29
Przeczytana: 29 kwietnia 2018

Chyba lekko rozczarowałam się. Lubię książki Brown, lubię jej bohaterów i jej sensację. Jednak tym razem początek, może nawet przeciągnięty do połowy książki, nie zainteresował mnie na tyle, abym czytała z wypiekami na twarzy, z przekonaniem, że nie powinnam odłożyć książki na bok. Tutaj zanim akcja na dobre się rozwinęła minęło całkiem sporo czasu. Sam pomysł całkiem niezły, ale już wykonanie, rozłożenie akcentów, sklejenie fabuły mnie osobiście rozczarowało. Nie, to wcale nie jest zła książka, ale jeśli mamy w pamięci choćby Tornado, Deadline, Twardziela czy kilka tych starszych, to wydaje się, że autorka straciła rozpęd. Niby jest fajnie, poprawnie, pomysł niezły, bohaterowie udani, ale całość wydaje się średnia.
Wolę tę Panią w starszym wydaniu.

Monika | 2018-02-21
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 09 lutego 2018

Moim zdaniem, to bardzo przeciętny kryminał/thriller. Czyta się szybko i jeszcze szybciej zapomina. Autorkę stać na dużo lepsze książki!

Fleur | 2018-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2018

Jest kryminał, jest i romans. Strzelają do siebie, i kochają się. Ona jest odważna, dzielna i piękna, on silny, tajemniczy i przystojny. Choć ogólny schemat znany jest z pozostałych książek autorki, to zwroty akcji totalnie zaskakujące.
Wszystko jest dokładnie tak, jak należałoby tego oczekiwać.

anetapzn | 2018-02-14
Przeczytana: 14 lutego 2018

Sandra Brown, to znana amerykańska pisarka, autorka ponad 70 romansów, a także powieści kryminalnych i historycznych.
Po jej książki chętnie sięgają kobiety na całym nieomal świecie. Co prawda pisarka tworzy wg. pewnego schematu z happy endem na końcu, ale każdą jej książkę, mimo przewidywalnego zakończenia i sztampowego wzorca dobry kontra zły, czyta się wyśmienicie.
Dla mnie również lektura kolejnych książek autorstwa Brown była i jest doskonałym relaksem, który na kilka godzin zapewnia ciekawą lekturę i chwilę wytchnienia. I o to chyba w tego typu lekturze chodzi.
Tym razem bohaterką jest piękna i odnosząca sukcesy (bo jakżeby inaczej?!:) ) Jordie Bennett. Jej całkowitym przeciwieństwem jest Josh, jej brat, brzydki z wyglądu i z charakteru, a dodatkowo ścigany przez chyba wszystkich.Takie rodzinne połączenie wróży kłopoty. Jednak jeżeli dodamy do tego płatnego zabójcę, mamy nie lada kłopoty. Do tego dojdzie niezwykle silna fascynacja, chemia między nim i nią i gotowy scenariusz...

Torie | 2017-12-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 06 grudnia 2017

Zręcznie napisany thriller romantyczny.

Jordan 'Jordie'Bennet organizatorka eventów wraz z bratem wplątana w międzynarodowy spisek współpracuje z FBI. Shaw Kinnard to bezwzględny płatny zabójca z niejednym asem w rękawie. Ich losy krzyżują się w obskurnej knajpie gdzieś w Luizjanie. ONA - silna i zdterminowana; ON- tajemniczy i szorstki. Między tą dwójką iskrzy już od samego początku, a w tle mroczny klimat bagien Luizjany.

Spójna całość, wartka akcja, zaskakujące wątki. Przyjemna i szybka lektura dla fanów gatunku.

MsChocolate | 2018-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2018

Świetnie się czyta, historia zaskakuje, a bohaterowie nie są jednoznaczni, jak nam się wydaje. Dużo tajemnic, forteli i klasycznego prowadzenia śledztwa. Oczywiście dużo emocji, namiętności i życiowych sytuacji.

jagusia | 2017-12-05
Przeczytana: 05 grudnia 2017

Mmmmmmmm 😕 dość ciekawy pomysł na książkę, wykonanie dużo gorsze. Musiałam przeczytać ponad połowę, żeby mnie zaciekawiło. Mogę stwierdzić, że im dalej tym lepiej co nie znaczy, że jest super.
Trochę o treści, ale żeby za dużo nie zdradzić. Jordie jest na celowniku płatnego zabójcy, którego wynajął wspólnik jej brata w przekrętach finansowych. W wyniku zbiegu okoliczności kobieta zostaje porwana przez jednego z zabójców pragnącego podnieść stawkę za jej głowę...

palalela | 2018-01-06
Na półkach: 2018, Przeczytane, E-book
Przeczytana: 06 stycznia 2018

Dla tych, którzy nie czytali dużo książek autorstwa pani Brown, będzie to przyjemna lektura. Dla tych, którzy mają za sobą inne pozycje pani Sandry, będzie to powtórka z rozrywki. Repeta z zaskakującą końcówką, co się chwali, bo zdziwiłam się nawet ja. To taka przyjemna, niezbyt wymagająca lektura jest.