ROYALS. Sekret księcia

Cykl: ROYALS (tom 2)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Royals Saga #2. Conquer Me
karollllllla

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło nikogo pokochać. Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym...

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę

Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym księciem. Rozdzieliły ich sekrety, które przed nią ukrywał. Jednak Aleksander nie podda się bez walki.

Kiedy Clara rzuci się w wir pracy i będzie starała się żyć swoim życiem, książę wróci po kolejną szansę. Czy dwoje tak różnych ludzi pochodzących z innych światów, będzie potrafiło zbudować prawdziwy związek?

Gorąca, erotyczna seria, która szybko Cię zdominuje!

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: kobiece

Irena | 2019-04-26
Przeczytana: 03 kwietnia 2019

Druga część lepsza od pierwszej.

Czarna95 | 2019-01-10

Przeczytałam drugi tom ponieważ myślałam że rozkręci się jakoś fabuła ale nie... seks i tylko seks. praktycznie nie ma rozdziału bez sceny seksu.
W tej części mamy chyba z 3 rozdziały pisane oczami Aleksandra, zdecydowanie za mało, Clara ciągle chce odejść od księcia, czym bardzo mnie denerwowala, czasem jej problemy były dla mnie naciągane...

Melania1987 | 2018-12-06
Na półkach: Przeczytane, 2018, Szkoda czasu
Przeczytana: 06 grudnia 2018

W połowie książki miałam ochotę ją odłożyć i do niej nie wrócić.

Momentami się czułam jakbym czytała Grey’a.

Nie wiem czy sięgnę w najbliższym czasie po 3 tom, raczej się na to nie zapowiada.

MyCoffeeBooks | 2018-11-19
Przeczytana: 27 lipca 2018

Ja rozumiem, że erotyk to nie jest literatura najwyższych lotów. Nie oczekiwałam jakiejś rewelacyjnie wciągającej fabuły, ani wyrafinowanego stylu, ani poprawnego języka… ale takiej szmiry nie czytałam już dawno. Aha, autorka grozi, że napiszę trzecią część. I mam poważne obawy, że zrobi to naprawdę….

iwcia169 | 2018-10-02

Wątek z byłym partnerem uczynił książkę nieco ciekekawszą. Książa jest ok można przeczytać w wolnej chwili ale nie zachwyca. Nie jest to pozycja którą czytamy od deski do deski.

coffeebooklover | 2018-09-05
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 05 września 2018

Dawno nie czytałam tak słabej książki. Sięgnęłam po nią tylko dlatego, że miałam nadzieję na coś lepszego po przeczytaniu pierwszego tomu. Chciałam dać autorce szansę.

Co z tego wyszło?

Otrzymałam lekturę bez fabuły (och, przepraszam- była podobno jakaś "intryga" i demony przeszłości?....), z papierowymi postaciami, gdzie nie ma nic innego, jak tylko seks, seks i jeszcze raz seks. I to opisany w taki sposób, że w ogóle nie dało się tego czytać.

Bohaterowie tak mnie irytowali, że aż parę razy się zaśmiałam z ich zachowania.

Absurd goni absurd.

Nie polecam.

matkawsieci | 2018-08-27
Przeczytana: sierpień 2018

Kolejny tom serii „Royals”, w którym powracamy do Clary i Alexandra. Na początku warto wspomnieć, że część druga rozpoczyna się dokładnie w tym samym momencie, w którym skończył się tom poprzedni. Szczerze powiedziawszy po przeczytaniu „Kochanki księcia” dokładnie tego się spodziewałam. Jeżeli szukacie totalnie niewymagającej lektury na wieczór pod kocykiem i kubkiem w ręku, to jak najbardziej, ale jeżeli chcecie sięgnąć po coś..no wiecie bardziej, to no cóż sami wiecie. Książka nie jest zła, ale tez nie można powiedzieć, że jest to pozycja skierowana dokładnie do każdego czytelnika. Jest to dość specyficzny rodzaj literatury i serio nie każdemu może się podobać.
Po wiecej zapraszam na matkawsieci.pl lub https://matkawsieci.pl/geneva-lee-sekret-ksiecia-recenzja/#more-312

KobieceRecenzje365 | 2018-08-23

Po zakończeniu poprzedniego tomu, raz dwa zabrałam się za kontynuację tej serii. Byłam ciekawa, jak dalej rozwinie się znajomość Alexandra i Clary i w jaki sposób zaborczy książę postanowi odzyskać kobietę, która stała się najważniejszą osobą w jego życiu. Czy i tym razem udało się autorce przenieść mnie do mrocznego świata pełnego tajemnic, miłości i nieokiełznanego pożądania?

Kolejny tom serii Royals nie zaskoczył mnie niczym szczególnym. Na pewno jest to część, z której więcej dowiadujemy się o bohaterach, wychodzą na światło dzienne mroczne sekrety księcia oraz pojawią się kolejne intrygi i knucia. Oczywiście znów jest dużo scen seksu i jeżeli mam być szczera, to tym razem strasznie mi one przeszkadzały. Uważam, że co za dużo, to niezdrowo i naprawdę przez przesyt tych scen miałam problem, by wczuć się w fabułę, która w moim zdaniem była lepsza niż w poprzednim tomie. Na całe szczęście nie były one wulgarne, bo autorce udało się je opisać z dużym wyczuciem i smakiem, a to już...

EwkaRogala | 2018-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

„Sekret księcia”, czyli co się kryje wśród arystokracji…
Druga część serii ROYALS – dzięki Legimi mogłam dość szybko sięgnąć po nią. I to bardzo dobrze, bo pierwszy tom skończył się tak, że nie wierzyłam! Na szczęście jedno kliknięcie i książka „Sekret księcia” już była dla mnie dostępna – uwielbiam za to Legimi!
Clara, która nie chciała być ukrywaną przed światem kochanką Alexandra leczy złamane serce. Przyjaciółka stara się jej jakoś pomóc, bo dziewczyna całkowicie rzuciła się w wir pracy i ćwiczeń. Ciągle w myślach wraca do ukochanego. Chyba zdaje sobie sprawę z tego, że nie zapomni o nim tak łatwo. A może nigdy… Jednak Książę milczy – czyżby rzeczywiście była dla niego tylko zabawką? Kiedy załamana dziewczyna cierpi kolejny dzień ukochana sąsiadka pokazuje jej coś, co całkowicie zmieni jej nastrój. Dziewczyna postanawia wziąć się w garść i oczywiście na swojej drodze spotyka…Alexandra. Czy zasłuży na kolejną szansę? Oczywiście, że tak – przecież całkowicie zawładnął uczuciami...

Pati | 2018-08-02
Przeczytana: 02 sierpnia 2018

Po rozczarowującej pierwszej części, jestem pozytywnie zaskoczona, bo wreszcie doczekałam się namiastki dobrej fabuły. Spora ilość scen intymnych nadal jest obecna w książce, ale w tej części nie irytowało mnie to aż tak bardzo, jak w poprzedniej. Jak dla mnie mocno przeciętna, czytam kolejne części, aby zobaczyć jak rozwinie się fabuła.