ROYALS. Sekret księcia

Cykl: ROYALS (tom 2) | Seria: Royals
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Royals Saga #2. Conquer Me
karollllllla

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę Alexander nigdy nie obiecywał Clarze, że będzie jej księciem na białym koniu, a ona zostanie jego księżniczką z bajki. Okazał się księciem z mrocznymi sekretami i z ciemnym sercem, które być może nigdy nie będzie potrafiło nikogo pokochać. Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym...

Druga część bestsellerowej trylogii ROYALS, która urzeknie każdą kobietę

Clara ma złamane serce i próbuje zapomnieć o tym, co łączyło ją z niepokornym księciem. Rozdzieliły ich sekrety, które przed nią ukrywał. Jednak Aleksander nie podda się bez walki.

Kiedy Clara rzuci się w wir pracy i będzie starała się żyć swoim życiem, książę wróci po kolejną szansę. Czy dwoje tak różnych ludzi pochodzących z innych światów, będzie potrafiło zbudować prawdziwy związek?

Gorąca, erotyczna seria, która szybko Cię zdominuje!

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: kobiece

rinos | 2018-03-10
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2018

oceniam wyd. oryginalne

Dobrnęłam do 44% i odpuszczam. Nic się nie dzieje, wszędzie tylko seks i seks. Nawet nie chcę wiedzieć co jest dalej. Kompletna strata czasu. Stanowczo odradzam.

coffeebooklover | 2018-09-05
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 05 września 2018

Dawno nie czytałam tak słabej książki. Sięgnęłam po nią tylko dlatego, że miałam nadzieję na coś lepszego po przeczytaniu pierwszego tomu. Chciałam dać autorce szansę.

Co z tego wyszło?

Otrzymałam lekturę bez fabuły (och, przepraszam- była podobno jakaś "intryga" i demony przeszłości?....), z papierowymi postaciami, gdzie nie ma nic innego, jak tylko seks, seks i jeszcze raz seks. I to opisany w taki sposób, że w ogóle nie dało się tego czytać.

Bohaterowie tak mnie irytowali, że aż parę razy się zaśmiałam z ich zachowania.

Absurd goni absurd.

Nie polecam.

Napisze krótko zwięźle i na temat !

Co ratuje te pozycje – jest napisana dość przyjemnym językiem .

A teraz do setna sprawy .

Przygody naszego Księciulka i Kopciuszka niestety dalej opierają się na seksie .
Ta książka jest tak płytka że to jakiś dramat . Chciałam tam jakiś głębszy problem .
Oczekiwałam w II że się rozkręci bo fajny pomysł miała autorka – lecz to jest kupa !!
Wszystko kręci się wokół seksu .
Jak dla mnie Autorka ją napisała bo ma niespełnione fantazję czytelnicze , bądź napisała ją dla kobiet samotnych i nie „wyżytych seksualnie” tak bym to nazwała.
Wiadome że takie wątki w literaturze kobiecej są urozmaiceniem i miło się to czyta ale seks nie może być głównym wątkiem .
Jak w mojej poprzedniej opinii części I dalej uważam że przyjaciółka naszego Kopciuszka jest najlepszą osobą w tym całym porno cyrku .

Książkę mogę polecić osobie która ma braki w tej dziedzinie i dzięki niej nadrobi braki .

MamaNaPetardzie | 2018-05-21
Przeczytana: 21 maja 2018

Pełna opinia na blogu:

Jeśli jesteście fanami pierwszej części serii z Księciem Alexandrem, także drugi tom nie powinien być dla was obcy.
W Kochance Księcia dowiadujemy się jak skomplikowane jest życie dwojga dorosłych ludzi, kiedy panujące protokoły zabraniają im być razem. Widzieliśmy tam rodzącą się miłość i jej koniec.
Clara nie zgadza się być sekretną kochanką Alexa. I mimo upływającego czasu, ciągle ma nadzieję, że o nim zapomni. Jednak czy książę pogodzi się z odtrąceniem ukochanej i ułoży sobie życie tak, jak to od niego oczekuje ojciec i reszta królewskiej rodziny?

Mamy tu również mnóstwo scen seksu i miłości, które aż przepełniają kolejne, mijające strony, które wciągają do tego stopnia, że ciężko odłożyć książkę na bok. Można porównywać tą historię do opowieści o Grey-u, czy Crossie, lecz ta opowieść jest zupełnie inna. Mamy tu to, czego tam nam brakowało. Uczucia które przesiąknęły...

werka777 | 2018-07-11
Przeczytana: 11 lipca 2018

ZARYS FABUŁY
To było uczucie pełne pożądania i namiętności, ale nie wszystko potoczyło się tak, jak miałby na to wskazywać romantyczny scenariusz. Przecież Alexander ostrzegał ją przed swoim mrokiem, który może ją zniszczyć. I zniszczył. Teraz Clara pozostała sama, z bagażem smutku, przemyśleń i rozczarowania. Dziewczyna próbuje więc wrócić do normalności, do zwyczajnego życia, ale nie tak łatwo przychodzi jej zapomnieć o tym, który wciąż pozostaje w jej sercu. Kiedy postanawia wziąć się w garść, Alexander powraca. Czy zasłużył na drugą szansę? Czy niepokorny następca tronu zada jej kolejny cios?

NIEPOKORNY KSIĄŻĘ I JEGO WYBRANKA
Zacznijmy może od plusów, a takowym jest dla mnie bez dwóch zdań postać Alexandra. Co prawda, jak już zdążyłam zauważyć przy okazji pierwszej części, mężczyzna księcia przypomina wyłącznie z noszonego tytułu, teraz coraz bardziej wychodzi na prostą, wraz z każdą kolejną chwilą odnajdując właściwą drogę i nabierając przekonania co do tego, czego tak...

Katarzyna | 2018-05-16
Przeczytana: 16 maja 2018

„… Jeśli Alexander myślał, że wspólne mieszkanie wiązało się ze śledzeniem mnie na każdym kroku, to się grubo mylił …”

Dzisiejsze popołudnie, to pogodowy dramat, ale gdy jest Ci smutno i źle - najlepszym rozwiązaniem są książki. Te, które dają życie ciekawe, a nie monotonne, na długo zapadają w pamięci odbiorcy. Wszyscy mamy swoje rozterki. Być może i ciebie coś martwi w tej chwili?

Autorką romansu jest Geneva Lee, to bestsellerowa pisarka według „USA Today”, oraz „ The New York Times”. Jako aktywna artystka, każdą wolną chwilę poświęca pisaniu książek. Uwielbia wyobrażać sobie zdarzenia z udziałem potężnych, niebezpiecznych, oraz bardzo namiętnych mężczyzn. Ten kto pragnie poznać jej temperament, powinien przeczytać jej powieści. Zwykłe codzienne obowiązki i pranie należą do jej znienawidzonych zajęć. Mieszka w Kansas wraz z rodziną.

Liczę, że pamiętacie pierwszą część serii. Powieść spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem przez czytelniczki w całej Polsce. Wtedy to Clara i...

Justyna | 2018-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2018

Kolejna część książki o losach Clary młodej dziewczyny i księcia Alexandra, która ukazuje mroczną stronę życia życia dwojga ludzi, którzy pomimo wielu przeciwności próbują być razem. Każde ich wyjście i każdy krok jest śledzony przez papparazich i jest tematem miliona ludzi.

Książka pisana jest z perspektywy Clary i jej uczuć, tylko w niektórych momentach możemy zobaczyć jak tę sytuację przedstawia Alexander. Clara wiele razy próbuje odejść od księcia i puścić w niepamięć to co się między nimi wydarzyło, gdyż wie, że zawsze będzie tylko sekretem księcia. Alexander z wielu sił próbuje walczyć o nią i jej uwagę mimo wielu przeciwności losu. Czy uda mu się wywalczyć, iż będą razem?

Autorka wykreowała książkę w taki sposób, iż jest ona nasycona tajemniczością z przeszłości. Możemy znaleźć w niej odpowiedzi na pytania, które w poprzedniej części nas nurtowały i były dla nas zagadką.

Gdy czytałam pierwszą część książki miałam bardzo mieszane uczucia ponieważ w głównej mierze były...

Qulturasłowa | 2018-06-10
Przeczytana: 10 czerwca 2018

Romans z księciem
Catherine Elizabeth Middleton czy Rachel Meghan Markle doskonale wiedzą, z jakim obciążeniem i z jakimi ograniczeniami wiąże się bycie u boku księcia. Każdy ich krok był śledzony nie tylko obecnie, ale i przed ślubem, zaś na łamach tabloidów pojawiały się setki prawdziwych (lub nie) informacji na ich temat. Co pozwoliło im wytrzymać presję? Co skłoniło je, by dobrowolnie zrezygnowały ze swojej prywatności na rzecz bycia z głową czy też potencjalną głową państwa. Aż chciałoby się powiedzieć, że to miłość, choć zapewne konieczne były ustępstwa obu stron oraz wsparcie ze strony ukochanego oraz bliskich.
W takiej trudnej sytuacji znalazła się też Clara Bishop, świeżo upieczona absolwentka prestiżowej uczelni, zatrudniona w znanej firmie Peters&Clarkwell. Ale Clara jest znana nie z tego, że jej dzieciństwo i dorosłe życie było pozbawione wszelki trosk materialnych, że jej rodzina jest bardzo dobrze sytuowana, zaś ona sama nie musi przejmować się wysokością płaconych...

Zaczarowana Książka | 2018-05-24

„Sekret księcia” jest to druga część historii Clary i Alexandra, którzy mają swoje problemy w związku. Autorka bardzo dokładnie opisuje nam nurtujące ich pytania, na które nie znają odpowiedzi dopóki nie będą wspólnie rozmawiać. Autorka, choć pomaga nam zrozumieć nurtujący i przewidywalny świat za murami zamku to tak naprawdę nic o nich nie wiemy. Powieść jest tak napisana, aby wciągnęła czytelnika i nie pozwoliła odłożyć książki aż do ostatniej przeczytanej strony.

Po przeczytaniu „Kochanki księcia”, która mi się podobała, mimo iż oczekiwałam z niecierpliwością,
na kontynuacje to tak naprawdę zastanawiałam się, czy ja w ogóle chcę czytać dalsze części tej serii. Wszystkie wątpliwości rozwiały się w momencie, gdy wydawnictwo podało datę premiery „Sekret księcia". Coś mnie tknęło i od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać.

Sięgając po drugi tom, nie do końca wiedziałam czego mam się spodziewać. Zastanawiałam się, jak autorka poprowadziła niektóre wątki. Czy będzie tak samo dobra, czy może gorsza od poprzedniej? Na szczęście autorka trzyma poziom i książka jest na tym samym poziomie co pierwsza część.

Niestety muszę się przyczepić do ilości scen erotycznych w tej książce. Wiem, wiem, jest to erotyk, ale jednak spodziewałam się, że będzie tego odrobinę mniej. Na szczęście nie są one wymuszone lub niesmaczne. Owszem zdarzały się w tej części nieco bardziej wyszukane niż w poprzedniej, ale mimo wszystko napisane było to z wyczuciem.

Książka...