Szczęśliwe garnki. Kulinarne przepisy na święta

Wydawnictwo: Edipresse
inne
LubimyCzytać

Nowa autorska seria książek kulinarnych Beaty Pawlikowskiej, która proponuje szybkie, zdrowe i pyszne dania z prostych, naturalnych składników " Moje świąteczne przepisy są lekkie, zdrowe, pełnowartościowe i smaczne. Łatwe do zrobienia i gotowe w pół godziny. Świąteczna kapusta z fasolą, śliwkami i migdałami, gulasz dyniowy z czerwoną fasolą, ciastka świątecznych elfów,  chleb gryczany z ...

" Moje świąteczne przepisy są lekkie, zdrowe, pełnowartościowe i smaczne.
Łatwe do zrobienia i gotowe w pół godziny.
Świąteczna kapusta z fasolą, śliwkami i migdałami, gulasz dyniowy z czerwoną fasolą, ciastka świątecznych elfów,  chleb gryczany z orzechami włoskimi, pikantne buraki z imbirem i kolendrą i wiele innych prostych, sprawdzonych w mojej kuchni przepisów. ''

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!