Dieta przyspieszająca metabolizm. Jedz więcej i chudnij szybciej

Wydawnictwo: Burda Książki
inne
LubimyCzytać

"Jestem jak mechanik naprawiający ciało, osobisty trener waszej przemiany materii.Próbuję zrewolucjonizować sposób, w jaki ludzie myślą o pożywieniu i odżywianiu. Możecie stracić 10 kilogramów w cztery tygodnie, jedząc normalne produkty, nie licząc kalorii i uruchamiając zdrową, szybką przemianę materii. Nie ma tu żadnych czarów."Haylie Pomroy"To nie jest jeszcze jedna bezsensowna dieta. To potwierdzona medycznie metoda stosowania pożywienia jako lekarstwa w zwalczaniu otyłości, leczeniu chorób przewlekłych oraz naprawie źle działającej przemiany materii. Dzięki latom doświadczenia zawodowego Haylie połączonym z jej mądrością powstała wyjątkowo smaczna dieta, która przynosi rewolucyjne efekty."                                                       Doktor Jacqueline FieldsWłaścicielka klinik w Beverly Hills, Burbank, Irvine i Fort Collins, specjalistka do spraw żywienia Haylie Pomroy cieszy się wielkim szacunkiem w Hollywood i w środowisku medycznym dzięki swojej umiejętności doprowadzenia do szybkiej i zdrowej utraty wagi. Na jej imponującej liście klientów znalazły się takie znane postacie, jak Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Cher, Raquel Welch i Robert Downey Jr.Regularnie występuje w programach telewizji NBC Extra i Access Hollywood, a także na łamach czasopism "Marie Claire", "People", "Star" i innych. Haylie jest wiceprezesem do spraw badań klinicznych i rozwoju w East West Essentials, doradcą do spraw żywienia, zarejestrowaną konsultantką zdrowego życia i doradcą z zakresu medycyny holistycznej.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion