Mała poligrafia

Wydawnictwo: Colorful Media
biznes, finanse
LubimyCzytać

Czas na biznes to seria mini-poradników dla rozważających założenie własnej działalności w konkretnej branży. Poznaj charakterystykę rynku i konkurencję w sektorze, który najbardziej Cię interesuje. Dowiedz się jakiej kadry potrzebujesz, w co musisz wyposażyć lokal, a co najważniejsze ile to wszystko kosztuje. W poradniku znajdziesz również rady dotyczące planu marketingowego czy technicznego, a także analizę SWOT.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!