Cukrzyca. Nadciśnienie. Otyłość. Naturalne metody leczenia

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

To jest historia prawdziwa, to jest moja historia. To nie jest gdybanie, co było gdyby W tej książce podana jest wiedza i to potężna wiedza. Dochodziłem do niej przez dłuższy czas i sprawdziłem ją na osobie, do której mam największe zaufanie. Sprawdziłem ją na sobie. W publikacji podany jest kompletny i sprawdzony przepis, jak wyleczyć się z kilku uporczywych chorób cywilizacyjnych. Można...

To jest historia prawdziwa, to jest moja historia.
To nie jest gdybanie, co było gdyby
W publikacji podany jest kompletny i sprawdzony przepis, jak wyleczyć się z kilku uporczywych chorób cywilizacyjnych. Można powiedzieć, że to jest przepis na zdrowe, dłuższe życie.
Dodatkowo książka zawiera informacje o elementarnej profilaktyce zachorowań na raka. Wszystko metodami naturalnymi i bez ruszania się z domu.
Jestem głęboko przekonany, że wiedza zawarta w tej książce może odmienić życie wielu osób.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!