Rubieże

Cykl: Cley (tom 3) | Seria: Rubieże
Wydawnictwo: Solaris
The Beyond
GeedieZ

Cley doświadcza cudów, które zmieniają zarówno jego samego, jak otaczający go świat. Teraz jednak były Fizjonomista Klasy Pierwszej musi dotrzeć do niepojętych krańców swojego świata – w groźne serce czującej dziczy. Tylko tam, w miejscu, które karmi demony i widma mięsem i przerażeniem – gdzie zdumiewające widoki i zdarzenia są na porządku dziennym – może odbyć się pokuta Cleya. Jednak...

Jednak Rubieże mają swoje wymagania i żywą świadomość, która obejmuje wszystkie cuda w ich granicach. Każdy krok naprzód nakłada na Cleya niezbywalną odpowiedzialność i prowadzi go głębiej w jądro legendy i do tajemnicy starszej od samego czasu.

"Obrazowa wyobraźnia Forda jest równie potężna, jak zwykle".
"Publishers Weekly"

"Ford to wielki talent, a Cley i Rubieże to wspaniałe dzieła artysty, który odrzuca krępujące etykiety fantasy czy science fiction".
"Pittsburgh Tribune"

źródło opisu: [Solaris, 2010]