Sekrety diety według Pauliny Konrad

Wydawnictwo: E-bookowo
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Sekrety Diety wg Pauliny Konrad  to poradnik dla kobiet które od dłuższego czasu  odchudzają się bez większych rezultatów. Dzięki e-bookowi nauczysz się zdrowo odżywiać oraz przejmować korzystne  nawyki żywieniowe. Jeśli chcesz schudnąć w zdrowy i skuteczny sposób bez efektu jojo to ten e-book jest właśnie dla ciebie.   Podejmij wyzwanie – 40 dni - bez liczenia kalorii a raz na zawsze...

Podejmij wyzwanie – 40 dni - bez liczenia kalorii a raz na zawsze pożegnasz nadwagę.

Jedz, ciesz się życiem i chudnij!

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!