Pięść cz. I Czas Zniewolenia

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Pięść
Fantasy
Nawka

Powieść dla dorosłych i młodzieży, dla kobiet i mężczyzn. Opowiada o niewoli, wojnie, miłości i magii, o świecie, który jest równie wspaniały co okrutny.

źródło opisu: https://ridero.eu/pl/books/piesc/

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Nawka | 2018-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2018

#251 Walka, krew i ucieczka!- "Pięść" - recenzja z bloga Miasto Książek https://citeofbooks.blogspot.com/2018/02/251-walka-krew-i-ucieczka-piesc.html

Historia opowiada o ludziach, którym odebrano bezwzględnie państwo i skazano na cesarza, który rządzi twardą ręką. W tym świecie żyją również osoby obdarzone magicznymi zdolnościami, którzy mogę być dla nowego władcy zagrożeniem. Dlatego każda znaleziona przez niego osoba z miejsca jest zabijana. Nair to prawdziwy władca, który cudem został uratowany podczas rzezi w zamku i teraz chce walczyć o swoje. Zbiera armię wojowników i magicznie uzdolnionych do wojny. Podczas podróży spotyka innego dziedzica i słyszy przepowiednię, która prawdopodobnie i jego dotyczy. Tylko kto będzie jego przyjacielem, a kto zdrajcą? Czy wszystko jest warte przysłowiowej świeczki?

Powiem Wam, że strasznie ciężko było mi wymyślić, jak krótko, zwięźle i na temat opowiedzieć o czym jest w ogóle ta powieść, ponieważ od początku jest poruszanych bardzo dużo...