Forgotten Sins

Okładka książki Forgotten Sins Rebecca Zanetti
Okładka książki Forgotten Sins
Rebecca Zanetti Wydawnictwo: Forever Cykl: Sin Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Sin Brothers (tom 1)
Forever
2013-07-02
2013-07-02
Josie Dean Shane Dean Romantic Suspense War > Military Fiction Fantasy > Paranormal

ℕ𝔼𝕍𝔼ℝ 𝔸𝕃𝕆ℕ𝔼
[...]
– Jesteś jedyną kobietą, którą kiedykolwiek kochałem - Nie mógł bez niej żyć. Nie chciał. – Jestem samolubny, Josie. Życie jest ciężkie i nie chcę z nim walczyć bez ciebie.

𝗥𝗼𝗺𝗮𝗻𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆 𝘀𝘂𝘀𝗽𝗲𝗻𝘀 𝘇 𝗹𝗲𝗸𝗸𝗶𝗺 𝗽𝗮𝗿𝗮𝗻𝗼𝗿𝗺𝗮𝗹𝗻𝘆𝗺 𝘇𝘄𝗿𝗼𝘁𝗲𝗺 𝗮𝗸𝗰𝗷𝗶, 𝗼𝗽𝗼𝘄𝗶𝗮𝗱𝗮𝗷ą𝗰𝘆 𝗼 𝗴𝗿𝘂𝗽𝗶𝗲 𝗯𝗿𝗮𝗰𝗶, 𝗸𝘁𝗼́𝗿𝘇𝘆 𝗻𝗼𝘀𝘇ą 𝘄 𝘀𝗼𝗯𝗶𝗲 𝗻𝗶𝗲𝗻𝗮𝘁𝘂𝗿𝗮𝗹𝗻𝗲 𝗺𝗼𝗰𝗲 𝗴𝗲𝗻𝗲𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗺𝗼𝗱𝘆𝗳𝗶𝗸𝗼𝘄𝗮𝗻𝗲 𝗽𝗿𝘇𝗲𝘇 𝗷𝗲𝗱𝗻𝗼𝘀𝘁𝗸ę 𝘄𝗼𝗷𝘀𝗸𝗼𝘄ą 𝗕𝗹𝗮𝗰𝗸 𝗢𝗽𝘀.
To był dobry początek serii i idealny dla miłośników twardych męskich bohaterów akcji i odważnych kobiet.
𝗝𝗘Ś𝗟𝗜 𝗟𝗨𝗕𝗜𝗦𝗭 𝗞𝗦𝗜ĄŻ𝗞𝗜 𝗭 𝗡𝗔𝗣𝗥𝗔𝗪𝗗Ę 𝗚𝗢𝗥Ą𝗖𝗬𝗠𝗜 𝗦𝗖𝗘𝗡𝗔𝗠𝗜,
𝗡𝗜𝗘𝗣𝗥𝗭𝗘𝗥𝗪𝗔𝗡Ą 𝗔𝗞𝗖𝗝Ą 𝗜 𝗣𝗥𝗭𝗬𝗚𝗢𝗗Ą, 𝗣𝗢𝗪𝗜𝗡𝗜𝗘𝗡𝗘Ś 𝗦𝗣𝗥𝗢́𝗕𝗢𝗪𝗔Ć 𝗧𝗘𝗚𝗢., 𝗕𝗢 𝗧𝗔 𝗢𝗣𝗢𝗪𝗜𝗘ŚĆ 𝗝𝗘𝗦𝗧 𝗗𝗟𝗔 𝗖𝗜𝗘𝗕𝗜𝗘.

Spin-off serii Blood Brothers:

OᔑƮᖇⱿᙓŻᙓᙁꙆᙓ : 18➕