Poradnik Młodego Skauta 4

Wydawnictwo: Egmont Polska
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Woody

Czy to w domu, czy na łonie natury, siostrzeńcy Donalda zawsze potrafią sobie poradzić. Jeśli chcesz nauczyć się, jak walczyć z pechowymi plamami, jak wyprosić z domu dokuczliwe owady, czy zabawić młodsze rodzeństwo w domowym cyrku - zgłoś się po radę do młodych skautów. Jakieś problemy w lesie czy na łące? Nie martw się - Hyzio, Dyzio i Zyzio wiedzą wszystko. Potrafią znaleźć wodę tam, gdzie...

Jakieś problemy w lesie czy na łące? Nie martw się - Hyzio, Dyzio i Zyzio wiedzą wszystko. Potrafią znaleźć wodę tam, gdzie jej nie ma, wiedzą także, które z dziko rosnących roślin dadzą się zjeść.
Jeśli znasz już nasze poradniki, nie trzeba Ci reklamy; jeśli ten jest pierwszym w Twojej biblioteczce, na pewno się z nim zaprzyjaźnisz.
Życzymy Ci ciekawej lektury!

źródło opisu: Disney

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Woody | 2018-01-17
Przeczytana: 01 sierpnia 2010

Daję aż 9 gwiazdek w ocenie, ponieważ bez tej książki moje dzieciństwo byłoby znacznie inne. Uboższe. Jeździłem z tym poradnikiem na każdy obóz, kolonię letnią, na wyjazd do rodziny na wsi, nawet na weekend z rodziną. I rzeczywiście - zawsze pomagał znaleźć kreatywne i mądre zajęcie. "Poradnik" rozwinął też moją wyobraźnię i ciekawość świata.