Na dnie i w toni

Wydawnictwo: TICAL
Marynistyka, Nurkowanie
Konrad

Życiorys Antka Dębskiego wystarczyłby na kilka filmów sensacyjnych, nie tylko z dziedziny nurkowania. Mało kto wie, że pewne pionierskie osiągnięcia zarówno w dziedzinie nurkowań głębokowodnych, jak i habitatów są dziełem garstki Polaków, w dodatku działających wbrew ówczesnemu ustrojowi. Książka opowiada po prostu o faktach, bez upiększania i przesady - ale nie można się od niej oderwać....

Książka opowiada po prostu o faktach, bez upiększania i przesady - ale nie można się od niej oderwać. Nieszablonowe osoby, trudne czasy, ludzka odwaga, upór dały w efekcie Meduzę, Meduzę II, Anne Marie czy Delfina, ciekawe nurkowania i odkrycia.

źródło opisu: http://sklep.sail-ho.pl/na-dnie-i-w-toni-antoni-debski,t3301.html

źródło okładki: http://sklep.sail-ho.pl/na-dnie-i-w-toni-antoni-debski,t3301.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!