Smak życia

Otwarte
2017-10-25
2017-10-25
życie poradnik motywacja

Oglądam na YT rozmowę z Agnieszką Maciąg i widzę kobietę z monstrualnie napompowanymi wargami i skórą twarzy naciągniętą do granic wytrzymałości. Otwieram książkę i czytam bełkotliwe zachwyty nad jogą i ziołami. Oraz frazesy o samoakceptacji i duchowości. Zupełnie sie to nie klei. Nie przemawia też do mnie surrealistyczna mieszanka kosciółkowo-newage'owa.

Bardzo holistyczne, dogłębne spojrzenie na szczęście i zdrowie. I smaczne :)

Bardzo holistyczne, dogłębne spojrzenie na szczęście i zdrowie. I smaczne :)

Serdecznie polecam książka zawiera naprawdę fajne przepisy warto skorzystać i rozkoszować się ich smakiem, bardzo miło się czyta

To ostatnia książka, która mi brakowała na półce przeczytanych. Jak zawsze mówię, że Agnieszka Maciąg jest cudowną autorką książek. Każdym wydaniem jestem zachwycona. Uwielbiam każdą stronę napisaną przez Panią Agnieszkę i choć tutaj jest więcej przepisów na różne potrawy to treść w jest również warta uwagi. Przepisy wychodzą bo mam je wypróbowane. Zdjęcia Pana Roberta jak zawsze z najwyższej półki. Wydawnictwo otwarte wydając takie książki wykonuje kawał dobrej pracy i nie żałuję nigdy wydanej złotówki na te cudowne książki. POLECAM !!!

książka ze zdrowymi przepisami.

książka ze zdrowymi przepisami.

Po przeczytaniu tej książki zastanawiałam się przez moment jak smakuje moje życie? Okazuje się, że mimo cierpkich nut, które się zdarzają smakuje wybornie ;-) Maliny i tulipany przywożone tonami przez mojego tatę z działki, czekolada i spokojny głos mojej siostry, który sprawia, że wszystko wraca na swoje miejsce, rogaliki drożdżowe z różą pieczone przez moją babcię, sernik wiedeński mojej mamy, orzechy laskowe zbierane specjalnie dla mnie przez drugą babcię, aromatyczna kawa i wiatr z połonin, które na nowo odkrywałam z moim mężem, szafirowe i radosne spojrzenie mojej córeczki, jej słodkie buziaki i to magiczne pytanie, które słyszę jeszcze za drzwiami, kiedy wracam z pracy: "mamusiu to ty" :-) Wszystkie te smaki przywołują cudowne wspomnienia, które sprawiają, że moje życie jest piękne i niepowtarzalne. Warto było przeczytać ten poradnik, żeby to na nareszcie sobie uzmysłowić, bo przecież szczęście jest tak blisko ... Ten poradnik, który przeczytałam to nowa odsłona "Smaków życia" Agnieszki Maciąg :-) Pierwsze wydanie tej książki pojawiło się 10 lat temu i jak pisze sama autorka było ono efektem wspaniałych przemian jakie zaszły w jej życiu. To właśnie wtedy, co sama wielokrotnie podkreśla, nareszcie odnalazła smak życia. "Ta książka jest wyrazem czystej radości, zachłyśnięcia się cudownym smakiem życia, który udało mi się nareszcie odkryć! Szukałam w tak wielu miejscach, a okazało się, że on jest tu i teraz, tuż obok mnie - wystarczyło tylko się na niego otworzyć!" Okazało się, że dobre, proste i radosne życie, blisko natury i najbliższych to źródło wielkiego szczęścia i wewnętrznej harmonii. W "Smakach życia"Agnieszka Maciąg pisze o swoim dzieciństwie - sielskim i anielskim, które pełne było radości, poczucia bezpieczeństwa i miłości. A to wszystko za sprawą dwóch cudownych kobiet - mamy i babci. To one właśnie nauczyły ją gotować i ta pasja pozwala jej celebrować wspaniały smak życia do tej pory. W tym poradniku Agnieszka Maciąg dzieli się także swoimi odkryciami i przepisami, które przywiozła ze sobą z wielu podróży po całym świecie. Łączy je wspólny mianownik muszą być to przepisy na zdrowe, szybkie, proste i smaczne dania. Jeśli jeszcze nie znacie tych przepisów myślę, że na pewno zakochacie się w pomidorówce Michała, pysznym domowym rosole, ciasteczkach cytrynowo-migdałowych i delikatnych babeczkach z malinami. Na pewno odnajdziecie w nich smak waszego życia, waszych wspomnień i waszego dzieciństwa. Jak smakuje życie? Moje przede wszystkim miłością i książkami :-) a wasze?
mufloneks.blogspot.com

• Kulinaria
  • Poradniki
  • Biblioteczka domowa
  • 1000 książek

Dodaj cytat z książki Smak życia