Krzyk nocy

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788381190138
poezja
halmanowa

"Krzyk nocy" to szósty tomik Barbary Wrzesińskiej, który powstał z gościnnym udziałem córki Magdaleny, prezentującej również swoje wiersze. Treść książki wzbogacona jest fotografiami obrazów akrylowych stworzonych przez samą autorkę, a także rysunkami namalowanymi przez córkę. Wiersze stanowią rymowane wspomnienia głównie dotyczące bezsilności, na wielu płaszczyznach i w różnych sytuacjach...

Wiersze stanowią rymowane wspomnienia głównie dotyczące bezsilności, na wielu płaszczyznach i w różnych sytuacjach życiowych. Pesymistyczne stany, z których bardzo często nie widzimy wyjścia, powodują w nas wielki ból, krzyk i rozpacz. Wiersze autorki są bardzo melancholijne, głęboko emocjonalne, na przemian przepełnione cierpieniem i radością.

źródło opisu: materiały wydawcy

źródło okładki: materiały wydawcy

Semrau | 2017-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Cudowna współpraca matki z córką, tematyka pozwalająca pogrążyć się w myślach, rozważaniach, zapewnia chwile odpoczynku i upragnionej samotności. Egzystencjalne tematy, które zagościły w szóstym tomiku Barbary Wrzesińskiej są na tyle uniwersalne, a zarazem oryginalne, że każdy z nas odnajdzie w nich coś dla siebie, cząstkę własnego życia.

Na półkach