Kołysana wiatrem

Barbara Wrzesińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o. poezja
9788381197472
Wydawnictwo Psychoskok Sp. z o. o.
refleksje przemyślenia życie poezja wiersze
poezja
9788381197472
refleksje przemyślenia życie poezja wiersze

Kiedy targają nami różne emocje, kiedy uczucia wręcz wylewają się z serca, poeci biorą do ręki pióro, lub po prostu siadają przy klawiaturze i przelewają je na białe kartki. Emocje układają się w słowa, słowa w wersy, wersy w strofy, a całość tych znaczków naładowanych nastrojem chwili tworzy poezję. Poezja to potrzeba chwili i tylko chwila decyduje o tym, jaki będzie...