Prawa Ucznia – poradnik

Wydawnictwo: Paweł Ł. Wiśniewski
6 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
9788394819606
poradniki

Pierwszy w Polsce poradnik kompleksowo i rzetelnie opisujący prawa uczniów w szkole i poza nią. Dziesiątki pytań i odpowiedzi ze wskazaniem właściwych i aktualnych podstaw prawnych oraz porady jak walczyć o swoje. A do tego – rozdział zawierający gotowe wzory pism.

źródło opisu: https://prawaucznia.pl

źródło okładki: https://prawaucznia.pl

Paweł | 2017-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2017

W tej książce są zawarte odpowiedzi na wszytkie możliwe pytania jakie mogą przyjść do głowy każdemu uczniowi, na dodatek jest to przejrzyście przedstawione, inny kolor przy tym a inny tu, dzięki temu zabiegowi z jeszcze większą łatwością znajduje się potrzebne informacje, kluczowym jest, że każda odpowiedz na pytanie jest poparta zapisem prawnym i jest odniesienie gdzie go szukać to bardzo ułatwia większość konfliktowych problemów. Jednym z wielu atutów jest to, że na końcu można znaleźć "wzory pism" co będąc uczniem czy rodzicem ułatwia sprawę diametralnie.  Podsumowując jest to podręcznik, który powinien mieć w plecaku każdy uczeń, bez wyjątku, Rodzicowi to z pewnością pomoże w przypadku problemów w szkole, na koniec musze stwierdzić, że i nauczyciele mogą w tej książce znaleźć odpowiedź na częste pytania uczniów, na które nigdy się nie odpowiada. Polecam gorąco :)

Bardock | 2017-09-18
Nokja | 2017-08-12