Prawa Ucznia – poradnik

prawa ucznia prawo oświata szkoła nauczyciele szkolnictwo
poradniki
9788394819606
prawa ucznia prawo oświata szkoła nauczyciele szkolnictwo

W tej książce są zawarte odpowiedzi na wszytkie możliwe pytania jakie mogą przyjść do głowy każdemu uczniowi, na dodatek jest to przejrzyście przedstawione, inny kolor przy tym a inny tu, dzięki temu zabiegowi z jeszcze większą łatwością znajduje się potrzebne informacje, kluczowym jest, że każda odpowiedz na pytanie jest poparta zapisem prawnym i jest odniesienie gdzie go...

Paweł Wiśniewski Prawa Ucznia – poradnik Zobacz więcej