Nie ma powrotu

Cykl: Kathleen Turner (tom 5)
Wydawnictwo: Arkady
Point of No Return
karollllllla

Tom 5 serii "Kathleen Turner" Gdy Kathleen Turner przeprowadziła się do Indianapolis, nie spodziewała się, że zakocha się w dwóch mężczyznach na raz. I to nie w dwóch pierwszych lepszych mężczyznach, ale w braciach. Dawne zdrady, rany zadawane na oślep jątrzą się i osiągają stan krytyczny, a wybór którego dokonuje Kathleen, może być drogą donikąd. Kiedy Blane, Kade i Kathleen dochodzą do...

Tom 5 serii "Kathleen Turner"

Gdy Kathleen Turner przeprowadziła się do Indianapolis, nie spodziewała się, że zakocha się w dwóch mężczyznach na raz. I to nie w dwóch pierwszych lepszych mężczyznach, ale w braciach. Dawne zdrady, rany zadawane na oślep jątrzą się i osiągają stan krytyczny, a wybór którego dokonuje Kathleen, może być drogą donikąd. Kiedy Blane, Kade i Kathleen dochodzą do miejsca, z którego nie da się zawrócić, na szali waży się ich życie.

"Miłość sprawia, że kręci się ziemia, a życie warte jest przeżycia, więc nie ma lepszych historii do opisywania niż te, w których dwie osoby odnajdują się i zakochują. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę część tej radości przekazać moim czytelnikom." – mówi autorka.

Ten ostatni z pięciu tomów znakomitego romansu sensacyjnego, które łączy postać głównej bohaterki, Kathleen Turner, jest doskonałą lekturą dla każdej nowoczesnej kobiety i każdego mężczyzny bez kompleksów. Autorka Tiffany Snow jest mistrzynią w budowaniu trzymającej w napięciu intrygi, przeplata wątki kryminalne i erotyczne, by wprowadzić czytelnika w podniecający świat władzy, ciemnych interesów, pięknych kobiet i nieprzyzwoicie bogatych mężczyzn.

"Ten trójkąt miłosny był gorący i pełen napięć. Uwielbiałem to, że wszystkie trzy postacie były sympatyczne, ale miały też wady. Wszyscy troje popełniali błędy, które doprowadzały mnie do szaleństwa, ale pod koniec serii nadal kochałem ich wszystkich" – pisze jeden z recenzentów serii Tiffany Snow.

źródło opisu: materiały wydawcy

źródło okładki: arkady.eu

Moris11 | 2018-05-23
Przeczytana: 29 kwietnia 2018

Polecam wszystkim, którzy lubują się w romansach z wartką akcją w tle. Ciężko będzie ją odłożyć a co gorsza zapomnieć ale i tak nie ma wyjścia bo to ostatnia książka serii.

Martyna | 2018-06-28
Josia80 | 2018-05-28